i3 9100F ve GTX1650 Kullanan var mı?

Makaleler
2
Yer
Türk Telekom Arena
Daha fazla  
Günaydın. i3 9100F ve GTX1650 ile Fortnite oynayan var mı? Varsa yazabilir mi buraya? Bir sorun yaşıyor musunuz? Testlerde hep 2x8GB Bellek ile testler var. Ve güvenemiyorum. Lütfen ''Ölü yatırım ve 4C/4T'' gibi yorumlar yapmayınız. Biliyorum bunları.

Ben yazdım ki başlığa "lütfen "ölü yatırım ve 4C/4T'' gibi yorumlar yapmayınız. Biliyorum bunları." Yani bende biliyorum GTX1650'nin RX570'den güçsüz bir kart olduğunu.

Kullanan varsa yazar ancak kullanan birinin bu konuyu göreceğini sanmıyorum yine de sizi kararınız.

Bunları ben de biliyorum. Lütfen kullananlar yazabilir mi?

Kaç saniyeliğine FPS düşüyor?

1 Saniye bile değil etrafa bakarken sadece oyun alanında mesela 140 alıyorum 70'e düşüyor onun dışında bir sorun yok gölge kapalı yüksek ayarlarda 120 170 arası alıyordum ama su an oynamıyorum.

Ben yazdım ki başlığa "Lütfen "Ölü yatırım ve 4C/4T'' gibi yorumlar yapmayınız. Biliyorum bunları." Yani bende biliyorum GTX1650'nin RX570'den güçsüz bir kart olduğunu.

Kardeşim yanlışın yanlış olduğunu bile bile yapmaya devam etme senin iyiliğin için diyorlar başka dertleri yok emin ol. Aynı fiyata daha iyisini yapmak varken neden kötüsünü yapasın ki?

Kardeşim yanlışın yanlış olduğunu bile bile yapmaya devam etme senin iyiliğin için diyorlar başka dertleri yok emin ol. Aynı fiyata daha iyisini yapmak varken neden kötüsünü yapasın ki?
Reis aralarında 200-300TL var. Bütçem o kadar olsa alabilirdim tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı