ASUS ROG beklemeli miyim?

Bütçe
9000-12000
JT kanalındaki XMG incelemesi olabilir mi?

Muhtemelen hocam. 3050 olduğundan eminim sadece. Geçen sene aynı kasayı kullanan xmg Core 17 içinde "malzeme kalitesi fena değil, ama Premium'da hisettirmiyor diyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ROG TUF'tan daha iyi değil mi?
Kasa, soğutma vs.
Bir yanlış anlaşılma olmasın

Abra için konuşmuştum.

Muhtemelen hocam. 3050 olduğundan eminim sadece. Geçen sene aynı kasayı kullanan xmg Core 17 içinde "malzeme kalitesi fena değil, ama Premium'da hisettirmiyor diyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Abra için konuşmuştum.

Abra için konuşmuştum.

Attığım Abra'da bu kasadan kullanmıyor diye biliyorum. Alüminyum kullanıyor(tamamında değildir)
Alan bir kişiye yazdığımda diğer plastiklerden daha kaliteli hissettirdiğini söyledi haliyle

Attığım Abra'da bu kasadan kullanmıyor diye biliyorum. Alüminyum kullanıyor(tamamında değildir)
Alan bir kişiye yazdığımda diğer plastiklerden daha kaliteli hissettirdiğini söyledi haliyle

Kasa aynı hocam tongfangin GM7 serisinden. Kullanıcıya bir şey diyemeyeceğim ben burada Excalibur G770 öven adam gördüm ötesi yoktur umarım:D

Geri
Yukarı