ASUS ROG beklemeli miyim?

Bütçe
9000-12000

yildizo21

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Yaklasik 1 aydir laptop arastiriyorum. Ne zaman ciddi alacak olsam stoku tukeniyor. Su an en mantikli
Abra A5 V18.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu var.
Kasa kalitesi diger Monster'lara gore daha iyi.
Fakat aklim ASUS ROG serisinde. Onceki gunlerde kullanma sansim oldu ve adeta beni cezbetti. Sizce ASUS'un stoklarini beklemeli miyim?
Fiyat tahmininiz var mi 30 serisi bulunduran modeller için?
Universiteye gidecegim için fazla beklemek de istemiyorum. Kararsiz kaldim.

Son düzenleme:
Selamlar. Yaklasik 1 aydir laptop arastiriyorum. Ne zaman ciddi alacak olsam stoku tukeniyor. Su an en mantikli.
Fakat aklim ASUS ROG serisinde. Onceki gunlerde kullanma sansim oldu ve adeta beni cezbetti. Sizce ASUS'un stoklarini beklemeli miyim?

Bence MSI ve ASUS gibi markalardan şaşmayın Monster birkaç modeli haricinde pek de sevilen ürünler üretmiyor bu forumun genel fikrince.

Bu bütçede i5 almak biraz caydırıyor beni. Bu kasayı da mağazda kullandım pek içime sinmemişti

Bunu buldum ama Game Garaj'ın laptopları hakkında pek fikrim yok.

Selamlar. Yaklasik 1 aydir laptop arastiriyorum. Ne zaman ciddi alacak olsam stoku tukeniyor. Su an en mantikli

Jarrod(laptop inceleyen büyük bir kanal) bu seri fena değil ama alternatifleri varken alınmamalı diyor. Sebebi ise kalitenin düşüklüğü, bu da ileride kasa kaynaklı problemlere yol açabilir. Şahsen TUF FX506he varken bu seriye bakmazdım.

Jarrod(laptop inceleyen büyük bir kanal) bu seri fena değil ama alternatifleri varken alınmamalı diyor. Sebebi ise kalitenin düşüklüğü, bu da ileride kasa kaynaklı problemlere yol açabilir. Şahsen TUF FX506he varken bu seriye bakmazdım.

Hocam ROG TUF'tan daha iyi değil mi?
Kasa, soğutma vs.
Bir yanlış anlaşılma olmasın

Geri
Yukarı