ASUS ROG Falchion iyi midir?

1200 TL'ye İtopya'dan aldım. Kablosuz, iyi bir klavye istiyordum. Mouse ve kulaklık kablosuz. Sizce bu klavyeyi almakla iyi yaptım mı?
Hocam Selamlar, ürün size ulaştı mı? Merak ettiğim konu çift bağlantı desteği. Tek klavye mouse monitör ile şirket bilgisayarı ve kendi cihazım arasında geçiş yapmayı düşünüyorum. klavyeyi bu şekilde deneme şansınız oldu mu?

Hocam Selamlar, ürün size ulaştı mı? Merak ettiğim konu çift bağlantı desteği. Tek klavye mouse monitör ile şirket bilgisayarı ve kendi cihazım arasında geçiş yapmayı düşünüyorum. klavyeyi bu şekilde deneme şansınız oldu mu?
ürün henüz kargolanmadı ama bildigim kadarıyla bluetooth özelligi yok oyuzden 2 cihaza baglanamaz

Hocam klavyede bluetooth yok. Birden fazla cihaza bağlanmıyor maalesef. Türkçe karekterler sizde de küçük mü?

Merhaba. Klavyeyi geçen hafta perşembeden bu yana kullanıyorum. Klavye gerçekten harika. Karşılaştığım tek sıkıntı ise ; tuşlara bastığınız zaman bir yay sesi ( çınlama ) gelmesi. Bunu normal yazı yazarken duymanız çok zor. İyice odaklanıp yakından dinlediğiniz zaman ancak duyulabiliyor. Şuan ki hali ile sıkıntı yapacak bir şey değil. Ben yazılımcı olduğum için günlük kullanım sürem 10 saati bulabiliyor. Bu sesin ilerleyen zamanlarda artıp normal kullanırken de rahatsız edici bir hale gelmesi. Şuan İtopya'dan iade talebi olşturdum. Pazartesiye kadar kullanıp son kararımı vereceğim. Size de hayırlı olsun şimdiden.

valla ben haylen ürünün gelmesini bekliyorum çumartesi kargolandı teslim tarihi 18 gözüküyor bakalım elime geçsin bende yorumlarımı yaparım

Geri
Yukarı