ASUS ROG Flow Z13 alınır mı?

Arkadaslar
Gamepad veya joystick kullanan var mı z13 ile kullanıcam ne tavsiye edersiniz

Bende Xbox Gamepad de DualSense de mevcut. Z13'deki Bluetooth çipi gerçekten çok kaliteli. Bu yüzden kablosuzda stabil bağlantı yakalamakta hiç sorun yok.
Xbox Gamepad bir tık daha pratik olur. Steam dışı oyunlarda oyunun kendinde DualSense desteği yoksa çalıştırmak için kablo takmak zorunda kalınabiliyor.

Kalem ile konsept tasarımları çiziyorum.

Hangi kalemi tercih ettiniz? Kutu içeriğinden ASUS Stylus çıkmadı bende. Ben de inşaat mühendisiyim kalemden faydalanabilirim diye düşünüyorum.

Bende Xbox Gamepad de DualSense de mevcut. Z13'deki Bluetooth çipi gerçekten çok kaliteli. Bu yüzden kablosuzda stabil bağlantı yakalamakta hiç sorun yok.
Xbox Gamepad bir tık daha pratik olur. Steam dışı oyunlarda oyunun kendinde DualSense desteği yoksa çalıştırmak için kablo takmak zorunda kalınabiliyor.

Hangi kalemi tercih ettiniz? Kutu içeriğinden ASUS Stylus çıkmadı bende. Ben de inşaat mühendisiyim kalemden faydalanabilirim diye düşünüyorum.
Asusun kalemini almistim ben memnun kalmadim pek. Diger alternatifleri degerlendirebilirsiniz belki

2- Sorun olarak görebileceğim tek nokta ısınma.

13900H ciddi ısınıyor bu cihazda. ThrottleStop kullanmanızı öneririm. Zaten 13900H çok çok güçlü. Turbo frekanslarından vazgeçmek çok bir sıkıntı oluşturmadı benim kullanımımda. Gündelik kullanımda da oyunda da profesyonel kullanımda da ısınma veya performans sorunu yaşamadım ThrottleStop kullanmaya başladığımdan beri.

Ben de 3050 Ti'li bir modelini almak istiyorum. Makine mühendisliği okuyorum ve öğrenciyim. Taşınabilir olsun, kalemle ders notu almaya ve SolidWorks kullanmak için almak istiyorum. Bu cihaz benim gibi bir amatör kullanıcıya yeter diye düşünüyorum. Bir de kalem önerisi alabilir miyim?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı