ASUS ROG G15 2021 GTX 1650 alınır mı?

Ryzen 3750 berbat bir işlemcidir.
1100 dolara daha iyi cihazlar bulursun best buy'da
Bu arada kart da Max-Q imiş sonradan fark ettim silene kadar yazmışsınız canınız sağolsun :D
Bu sağlama benziyor umarım yaz sonuna kadar ilanda kalmayı başarır. 512 incelemede 4.5 yıldız almış ve Max-Q değil baktığım kadarı ile.

Son düzenleme:
Aslında AAA oynuyorum ama bunun gücü ortalama 1650Ti gücünde belkide aynı. Ayrıca işlemcisi çok güzel. Gönül isterdi 3060 bilgisayar almak ama 20K olunca yeni çıkan Lenovo'nun yanına bile yaklaşamadım.

@Ek01000 @Ramazan Ö @Dark Lord of the Sith @Radeon RX 5500M @Turkish Kebab Laptop ustalarını çağırıyorum :D
Guzel cihaz. Eksikleri tabii var ancak fiyatina deger diye dusunuyorum. Ulke disindan alma sansiniz varsa cok daha iyi cihazlar bulabilirsiniz.

Bu arada kart da Max-Q imiş sonradan fark ettim silene kadar yazmışsınız canınız sağolsun :D
Bu sağlama benziyor umarım yaz sonuna kadar ilanda kalmayı başarır. 512 incelemede 4.5 yıldız almış ve Max-Q değil baktığım kadarı ile.
Fiyatı eğer yurt dışından getirilecek ise bence baya iyi, tercih edilebilir.

Hocam bana pek güven vermedi, özellikleri iyi, fakat sadece i7 yazıyor. Hangi i7, 9. Nesil mi, 8. Nesil mi, 10. Nesil mi? Onu bilmeden almak sıkıntılı olur.
10. nesil 10750H işlemci var hocam, sizinkiyle aynısı. Bakabilirsiniz:

Ekran görüntüsü 2021-06-24 151759.png

Görmemişim, o kadar aşağıya inmeye üşendiğim için. 😀
Bende görmemiştim, sonra merakımdan indim ve açıklama kısmına yazmışlar. Genelde -nedenini bilmiyorum ama- yurt dışı satış sitelerinde bilgiler bizdeki gibi başlıkta değil de özellikler kısmında yer alıyor. Bunu Amazon dahil tecrübe ettim.

Bende görmemiştim, sonra merakımdan indim ve açıklama kısmına yazmışlar. Genelde -nedenini bilmiyorum ama- yurt dışı satış sitelerinde bilgiler bizdeki gibi başlıkta değil de özellikler kısmında yer alıyor. Bunu Amazon dahil tecrübe ettim.
Bizde millet üşengeç olduğu ve alta inmeyeceği için herşeyi başlığa yazıyorlar, tamamen ülkeyle alakalı.

Bizde millet üşengeç olduğu ve alta inmeyeceği için her şeyi başlığa yazıyorlar, tamamen ülkeyle alakalı.
Katılıyorum, bence bizimki daha mantıklı 😁. Ama bizde eksik olan mesela özellik kısmına Max-Q gibi özellikleri ve erkan panel özelliklerini yazsalar daha iyi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı