ASUS ROG G15 (2022) alınır mı?

ssd benchmark.png

Açıkçası aynı marka olması gerekli mi değil mi bilmiyorum ama okuma yazma oranları ikisinin de aynı olursa daha iyi bence. Bu modelin Türkiye de satışına da göremedim açıkçası. Okuma yazma oranını paylaşma şansınız var mı? 513RM modelinden memnun musunuz bu arada? :)
hiç bir şey farketmez yakın okuma yazma hızı olması ssdlerin.

Hocam USB-C Thunderbolt girişi bulunuyor. Öyle bir adaptör bana gelen de yoktu. 210W bir adaptörü bulunmakta.
Bu arada 240w adaptör çıktı benden.

cpuz 1.pngcpuz 2.pngcpuz 3.pngcpuz 4.pngcpuz 5.pngcpuz 6.pngnvidia 3060.png

Son düzenleme:

Evet hocam yanlış söylemişim 240W.

Hocam ASUS'un resmi sitesinde SSD'nin okuma yazma hızı ve hangi marka olduğu gözükmüyor. Laptopu alınca 512 GB SSD daha eklemeyi düşünüyorum ama hangi marka olduğunu bilmiyorum. Bir de RAM modelini tam olarak söyleme şansınız var mı?

RAM arkadaşın attığının aynısı. Bendeki SSD WD PC SN735 SDBPNHH-512G-1002 bu model bilginize.

Son düzenleme:
Ben de uzun araştırmalar sonras 267 modeli aldım. 267 almamın sebebi teknoryadan almak istemiştim o yüzden. Asusdan attığım mesajda 265-266-267 in farkı olmadığını söylediler. 1 adet 16gb ram ekleyip 32 ye çıkardım ben modeli. ilerde SSD ihtiyacım olursa 1 tane eklerim uygun fiyatlı zaten içindeki mevcut ssd pcie4.

Ben de uzun araştırmalar sonras 267 modeli aldım. 267 almamın sebebi teknoryadan almak istemiştim o yüzden. ASUS'dan attığım mesajda 265-266-267'in farkı olmadığını söylediler. 1 adet 16 GB RAM ekleyip 32'ye çıkardım ben modeli. İleride SSD ihtiyacım olursa 1 tane eklerim uygun fiyatlı zaten içindeki mevcut SSD PCI-e4.

Hocam aldığınız gibi mi taktınız?

Hocam aldığınız gibi mi taktınız?
valla ürünü 1 kere bile açmadan önce kasasını açıp rami taktım. Yabancı yerli forumlar farketmeksizin herkesin ortak görüşüydü. Oyun testlerine baktığımda oyundan oyuna değişse de min 9 max 18 fps farkettiğini gördüm bnde uğraşmamak için aldım. Açmışken SSD de taksam mı dedim ama hem bütçemi zorlamak istemedim hemde external HDDm ile iş görüyorum alsam biraz israf olcaktı.

Ben de uzun araştırmalar sonras 267 modeli aldım. 267 almamın sebebi teknoryadan almak istemiştim o yüzden. Asusdan attığım mesajda 265-266-267 in farkı olmadığını söylediler. 1 adet 16gb ram ekleyip 32 ye çıkardım ben modeli. ilerde SSD ihtiyacım olursa 1 tane eklerim uygun fiyatlı zaten içindeki mevcut ssd pcie4.
Memnun musunuz bilgisayardan

Geri
Yukarı