ASUS ROG G15RM aniden kilitleniyor

• Konuyu başlatan Uton
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 590

Uton

Megapat
Makaleler
3
Hepinize iyi forumlar öncelikle, G513RM modeline sahibim. Bilgisayarı ilk aldığımdan beri aniden kilitlenme sorunu oluyor, oyunlarda daha fazla oluyor. Kaç saat beklersem bekleyeyim düzelmiyor, güç düğmesinden yeniden başlatmam gerekiyor. Daha önce de anakart değişti fakat sorun hala devam ediyor, ASUS'a mail atıp süreci buraya da aktaracağım ama çözüm yolu olan varsa veya bu bilgisayarın aynısına sahip olup bu sorunları yaşayan varsa ASUS'a mail atarlarsa sevinirim.

Özellikler:
R7 6800H.
16GB DDR5 RAM.
RTX 3060 140W.
Micron_2450 1TB SSD
W11 Pro 64 bit, 22H2.

Ayrıca tüm sürücülerim güncel, format atıp denedim, W10 ile denedim, Linux ile denedim fakat kitlenme sorununu bir türlü çözemedim.

Hepinize iyi sosyaller öncelikle, G513rm modeline sahibim. Bilgisayarı ilk aldığımdan beri aniden kilitlenme sorunu oluyor, oyunlarda daha fazla oluyor. Kaç saat beklersem bekleyeyim düzelmiyor, güç düğmesinden yeniden başlatmam gerekiyor. Daha önce de anakart değişti fakat sorun hala devam ediyor, ASUS'a mail atıp süreci buraya da aktaracağım ama çözüm yolu olan varsa veya bu bilgisayarın aynısına sahip olup bu sorunları yaşayan varsa ASUS'a mail atarlarsa sevinirim.

Özellikler:
R7 6800H.
16 GB DDR5 RAM.
RTX 3060 140W.
Micron_2450 1TB SSD.
W11 Pro 64 Bit, 22h2.

Ayrıca tüm sürücülerim güncel, format atıp denedim, Windows 10 ile denedim, Linux ile denedim fakat kilitlenme sorununu bir türlü çözemedim.

Windows 11 dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı