Asus ROG GL502VS vs Asus ROG GX501 Zeyphrus

Dostum öncelikle Zephyrus kodlu cihaz ısınıyor. Eğer sürekli taşıman gerekmiyorsa kesinlikle almanı tavsiye etmem ve klavye hissiyatıda aşırı kötü. Diğer cihaz yerinede bence GE73VR 7RF Raider kodlu cihazı almalısınız. Fiyatı 8.000TL geliyor indirimde. Bu kasaya bu performanssı sığdırmaları ve 0 ısınma sorunuyla muhteşem. Şuan ben bu cihazı kullanıyorum. Cihazla ilgili merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin.
Hocam elinizdeki cihazı beğendim lakin 128 gb ssd olması beni düşündürüyor bide 17 inç olması daha mı iyi acaba yorumunuz nedir acaba ?

Hocam elinizdeki cihazı beğendim lakin 128 gb ssd olması beni düşündürüyor bide 17 inç olması daha mı iyi acaba yorumunuz nedir acaba ?

Öncelikle 128gb ssd olması neden düşündürüyor onu anlamadım. Sadece online oyunları kurmanız için gayet yeterli bir miktar bence ileride yetersiz gelirse değistirebilirsiniz. 17 inc panele sahip olması bence oyunlarda daha güzel hissiyat veriyor. Zevk işi bu performanssa hiçbir etkisi yok. Kısaca büyük ekran mı küçük ekran mı diye sor kendine dostum.

Öncelikle 128gb ssd olması neden düşündürüyor onu anlamadım. Sadece online oyunları kurmanız için gayet yeterli bir miktar bence ileride yetersiz gelirse değistirebilirsiniz. 17 inc panele sahip olması bence oyunlarda daha güzel hissiyat veriyor. Zevk işi bu performanssa hiçbir etkisi yok. Kısaca büyük ekran mı küçük ekran mı diye sor kendine dostum.
128 GB ın az mı olur diye düşünmüyor değilim ayrıca 256 gb ile hız farkı var mı??

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı