Asus Rog Gladius II vs Razer Mamba Tournament Edition

• Konuyu başlatan Weks
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 3B

Weks

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, RGB ağırlıklı bir sistem diziyorum fakat dayanıklı olması da önemli. Hepsiburada'dan alışveriş yapacağım için orada olan mouselardan RGB ve şekil olarak ikisini beğendim. Klavyem Asus M802 ve Asus'a bir hayranlığım var fakat RGB'si pek göz çarpıcı gelmiyor ve ikisinden hangisinin dayanıklı olduğunu bilmiyorum. RGB, dayanıklı, oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak ve uzun süreli kullanımlarda rahatsız etmemesini istiyorum. Hangisini almalıyım?

+100 tl derken ne kadar vereceksiniz?FPS oyunlarında süper etkili oluyor. Tabi bu demek değildir başka tür oyunlar oynanmaz. Ben lol cs ve başka tür oyunlar oynuyorum hepsine uygun.
Özellikler || Rival 600Oyun Mouse’u

{İtopya'da 349 tl idi. İndirim bitmiş :( }
Bu arada padleri falan akıyor diyenlere aldırma. Öküz gibi mouse kullanırım hala taş gibi. Rival 600 de bu sorunu düzelttiklerini söylemişlerdi. Rival 310 da varmış o problem.

+100 tl derken ne kadar vereceksiniz?FPS oyunlarında süper etkili oluyor. Tabi bu demek değildir başka tür oyunlar oynanmaz. Ben lol cs ve başka tür oyunlar oynuyorum hepsine uygun.
Özellikler || Rival 600Oyun Mouse’u

{İtopya'da 349 tl idi. İndirim bitmiş :( }
Bu arada padleri falan akıyor diyenlere aldırma. Öküz gibi mouse kullanırım hala taş gibi. Rival 600 de bu sorunu düzelttiklerini söylemişlerdi. Rival 310 da varmış o problem.
Asus ve Razer 400TL'iken Rival 600 500TL.

Yan tarafında olan yerler eriyor ve kronik sorun sanırım dediğim gibi tam emin değilim kronik olmayabilir.
Alma konusunda tereddüte düştüm şimdi. Gladius II'de böyle bir sorun var mı?
Yan tarafında olan yerler eriyor ve kronik sorun sanırım dediğim gibi tam emin değilim kronik olmayabilir.
Gladius II'de böyle bir sorun yoksa onu alacağım veya kronik bir sorun değilse Rival 600 alacağım. Hangisi sizce ?

Son düzenleme:
Rival 600 kronik sorunludur. Bunu firma bile kabul ediyor. Ben aldıktan 4 ay sonra falan garantiye verdim ve bana yenisini verdiler. Şimdi yine aynı yapışkan akma sorunu mevcut. Yine garanti yolu gözüktü. Onun dışında fare 10 numara 5 yıldız.

Logitech G703 PMW3366'lı versiyonu öneririm. Kullanıcı yorumlarına göre PMW 3366'lı model sensör olarak çok az daha iyiyken HERO sensörlü model de pil ömrü olarak çok az daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı