ASUS ROG PG32UCDM vs PG32UCDP

Tiger1

Hectopat
Arkadaşlar okuyup geçmeyin, rica ediyorum bir fikir verin. Öncelikle ASUS bu sene konu başlığındaki 2 ayrı monitörü satışa sundu. PG32UCDM, 32 inç 4K 240 Hertz'lik OLED bir monitör. PG32UCDP ise 32 inç OLED Dual monitör. Yani 1080P'de 480 Hertz, 4K'da ise 240 Hertz destekliyor. Ben şu an 1080p 360 Hertz TN panel kullanıyorum. Bu monitörü sadece rekabetçi oyunlar ve günlük işler için kullanıyorum. Bunun yanı sıra hikayeli oyunlar ve film izlerken bu monitör tatmin etmiyor. Bu yüzden konu başlığındaki 2 monitörden birini alacağım. Şu an önümde 2 seçenek var ve hangisine göre hareket etsem bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. 1.seçenek olarak şu anki monitörümü rekabetçi oyunlarda, PG32UCDM monitörünü ise hikayeli oyunlar ve filmlerde kullanabilirim. Kısacası çift monitör kullanarak devam ederim. 2. seçenek ise PG32UCDP Dual monitörü alıp hem rekabetçi hem hikayeli oyunlarda kullanabilirim ve şu anki monitörümü de haliyle satarım. Umarım anlatabilmişimdir. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Geri
Yukarı