ASUS ROG Pugio II kablolu çalışmıyor

OmurOzan

Hectopat
Daha fazla  
Ürünü alalı 1 ay yeni olacak, şarja takarak kullanmayı denememiştim şarja takıp dolunca kullanıyordum. Ürünün kablolu olarak kullanılabildiğini de öğrendim. Kablosuz 2.4 modundayken şarj uyarısı gelince taktım kabloyu, yanıp sönen ışık sabit oldu, ki bu şarj olmaya başladığı anlamına geliyor, ama Mouse'u hareket ettirince imlecim hareket etmiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Çözümü için ne yapılabilir?
Kimse cevap vermemiş, bende ASUS yetkili servise e-posta attım. Armoury 2'yi silip Armoury Crate indir dediler, daha beter oldu.

Son düzenleme:
Birazcık geç olacak ama nasıl başardığımı anlatmak isterim. Önce Armoury Crate'yi indiriyoruz. Mouseun yazılımını güncelledikten sonra şarj kablosunu en sonuna kadar birazcık bastırarak sokuyoruz. Alttaki tuştan kapalı moda getirdiğimizde RGB'ler hala ayarladığımız gibi çalışıyorsa hem şarj oluyor, hem de kullanabiliyoruz. Eğer sadece tek renk sabit bir RGB yanıyorsa şarj olduğu ancak kullanamadığımız anlamına geliyor. Armoury Crate yazılımı içinde bataryanın doluluk oranını görebiliyoruz. Sıkıntılarından kurtulduğum için artık fazlasıyla memnunum mouseumdan.

Ben iade ettim vallahi kanka hiç uğraşamadım bir kapağı açılıyor hep bir şeyi çıktı.
Onu bunu geç ben şarj edemiyorum kaldım öyle yardım edin lütfen.

Birazcık geç olacak ama nasıl başardığımı anlatmak isterim. Önce Armoury Crate'yi indiriyoruz. Farenin yazılımını güncelledikten sonra şarj kablosunu en sonuna kadar birazcık bastırarak sokuyoruz. Alttaki tuştan kapalı moda getirdiğimizde RGB'ler hala ayarladığımız gibi çalışıyorsa hem şarj oluyor, hem de kullanabiliyoruz. Eğer sadece tek renk sabit bir RGB yanıyorsa şarj olduğu ancak kullanamadığımız anlamına geliyor. Armoury Crate yazılımı içinde bataryanın doluluk oranını görebiliyoruz. Sıkıntılarından kurtulduğum için artık fazlasıyla memnunum mouseumdan.

Merhaba hâlâ Pugio ll kullanıyor musunuz? Bir sorum olacaktı da.

2-3 gün önce Ben'de Pugio ll aldım Kablosuz'da falan herhangi bir sıkıntı yok fakat 2.4 GHz'de kullanınca her 1-2 Dakika'da mouse takılıyor nedenini biliyor musun hiç böyle bir sorun ile karşılaştın mı?

Bu Pugio II de biraz sıkıntı var kimisinde kapağı çıkıyor kimisinde şarj etmiyor bazılarında imleç hareket etmiyor bazen de hiçbir sıkıntısı olmuyor. Ben takılma gibi bir sorun yaşamadım ama şarjda çok yordu. Takıyorum olmuyor bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor şarj ederken. Eğer çok sorun oluyorsa bir garantiye yolla eğer çözülmezse iade iste.

Bu Pugio II de biraz sıkıntı var kimisinde kapağı çıkıyor kimisinde şarj etmiyor bazılarında imleç hareket etmiyor bazen de hiçbir sıkıntısı olmuyor. Ben takılma gibi bir sorun yaşamadım ama şarjda çok yordu. Takıyorum olmuyor bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor şarj ederken. Eğer çok sorun oluyorsa bir garantiye yolla eğer çözülmezse iade iste.

Modemin kanalını değiştirip modemi masanın altına aldım sinyalleri çakışıyor olabilir diye düşünüp böyle bir şey yaptım inşallah sorunum düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı