ASUS ROG RX 5700 XT vs Gigabyte RX 5700 XT Gaming

Ekran kartı full yükte 190-215 watt güç çeken oyunlarda 70-72 derecelerde geziyor. Ben daha yüksek bir değer görmedim.
Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC'de o derecelerde geziyor. Çok kararsız kaldım. Başka deneyimlerini anlatacak arkadaş var mı? Bir de Asus ROG serisi NVDIA kartlarda 60 dereceyi zor geçerken AMD kartlarda 70 dereceyi geçmesi bana saçma geliyor.

Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC'de o derecelerde geziyor. Çok kararsız kaldım. Başka deneyimlerini anlatacak arkadaş var mı? Bir de ASUS ROG serisi NVIDIA kartlarda 60 dereceyi zor geçerken AMD kartlarda 70 dereceyi geçmesi bana saçma geliyor.

Yani kart geldiği zaman vida sorununu halletmeniz lazım ondan sonra sıkıntısı kalmayacak ama şu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam burada problemi çözüyor ama sizde nasıl olur bilmiyorum.

Yani kart geldiği zaman vida sorununu halletmeniz lazım ondan sonra sıkıntısı kalmayacak ama şu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam burada problemi çözüyor ama sizde nasıl olur bilmiyorum.
En iyisi ASUS olanı alayım. Ne kadar uğraştırma ihtimali olsa bile yeni seri olduğu için sorun yaşamama ihtimalim de var. Bir sorun yaşarsam iade eder yada teknik servise gönderirim. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Ekran kartı full yükte 190-215 watt güç çeken oyunlarda 70-72 derecelerde geziyor. Ben daha yüksek bir değer görmedim.
Pubg, Asassins Serisi, RDR2 en yüksek ayarlada 70-72 derecelerde oynuyorum.
Merhaba aynı kartı kullanmaktayız. Ben kartı servise göndermeyip onlardan vidaları talep edip vidaları kendim değiştirdim. Benim kartın fanları 2000RPM değerinde çalışıyor ve kartın sıcaklığı 77 ye kadar çıkıyor. Kartımda herhangi bir OC veya UV yok. Orijinal ayarlarda 2100 Frekans 1192 voltajla çalışmakta. Sizin aldığınız sıcaklık değerinde fanlarınız kaç RPM'de çalışıyor acaba ve herhangi bir UV işlemi vs var mı ? Olmazsa kartı bende bi servise göndereyim birde onlar baksınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı