ASUS ROG RYUJIN 240 Sıvı soğutma alınır mı?

AwayFromTheWorld

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok üst düzey sistem için belki alınabilir ama orta karar bir sistemde OC yapılmadan kullanılacaksa, hatta OC yapılacaksa bile ölü masraf olur.Hesaplı kule tipi soğutucu iş görür.
Sistem 16-17 K civarı OC ye hakim değilim yapmam büyük ihtimalle yapsam bile ne kadar hızı artıyorki ? Ben sadece yayın yapıp oyun oynacağım. Önerdiğiniz marka model varmı ?
Kıyacak paranız varsa alın tabii ki, güzel ürün. Ben sessizlik ve soğutma ikisi bir arada tercihinde olurdum. O yüzden yarı fiyatına Noctua hava soğutma seçerdim, hem sessiz hem adeta buzdolabı gibi. Noctua 6 yıl garantili, Asus 3.
Asus herşeyi üretiyor, bir alanda uzmanlaşmış fan ve soğutma konusunda kaliteli bir marka tercih etmek bana daha yakın görünüyor.
İlla sıvı soğutma olmalı derdindeyseniz. Yine alman markası (Noctua Avusturya) Be Quiet ürünleri çok iyi. Fanlarını kullanıyorum. Muazzam. Sıvı soğutma seçenekleri de var.

Görsel olarak Asus daha iyi gelebilir tabi haklısınız.

Üzerinde Noctua fanlı Asus bakıyor adam.Nzxt onun alternatifi nasıl olsun:):)
İnventusda sadece şu modeli var noctuanın önerdiğiniz bumu ?
Kıyacak paranız varsa alın tabii ki, güzel ürün. Ben sessizlik ve soğutma ikisi bir arada tercihinde olurdum. O yüzden yarı fiyatına Noctua hava soğutma seçerdim, hem sessiz hem adeta buzdolabı gibi. Noctua 6 yıl garantili, Asus 3.
Asus herşeyi üretiyor, bir alanda uzmanlaşmış fan ve soğutma konusunda kaliteli bir marka tercih etmek bana daha yakın görünüyor.
İlla sıvı soğutma olmalı derdindeyseniz. Yine alman markası (Noctua Avusturya) Be Quiet ürünleri çok iyi. Fanlarını kullanıyorum. Muazzam. Sıvı soğutma seçenekleri de var.

Görsel olarak Asus daha iyi gelebilir tabi haklısınız.

Üzerinde Noctua fanlı Asus bakıyor adam.Nzxt onun alternatifi nasıl olsun:):)
İnventusda sadece şu modeli var noctuanın önerdiğiniz bumu ?

Üzerindeki Noctua fanlar, çok kaliteli ama fan sesi 29 desibel Noctua'nın 10-17-19 desibellerde çalışan fanları var. Ayrıca radyatörü de 30 desibel ses üretiyor. Çok pahalı ve gürültülü bir seçim olabilir gibi geldi. Onun yarı fiyatına Noctua'nın hava soğutmalarını tercih ederdim. Karar sizin.
pompa sesi geliyormu? bir bilginiz varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı