ASUS ROG RYUJIN II 360 stokları gelir mi?

Bugün gelen bilgi.
Amazon'dan geldi ve kurdum. Sormak istediğiniz bir şey olursa bilgim kadarıyla cevaplamaya çalışırım.
Eki Görüntüle 1268823
Yeni mesaj yazacağıma önceki mesajın üstüne düzenleme olmuş. Menüde de düzenleme seçeneği yok. Düzeltemiyorum.

Merhabalar hala kullanıyor musunuz memnun musunuz? Siz aldığınızda fiyatı neydi acaba bir de onu sorabilir miyim?

Ek olarak PSU olarak 850W'mı 1200W'mı kullanıyorsunuz?

@FatihMehmetKiriş Dolar bir ara 11 TL civarına indiğinde fiyat güncellediler. 4200 TL civarında aldım. Asetek pompa kullandığı için tercih ettim. Ürün iyi. Ama Asus yazılımı biraz daha geliştirmeli. Mesela bir sefer yük altındayken ayarları açan menüye bir türlü giremedim. Psu ise 850w.

Teşekkür ederim. Bugün ince hesap üzerinden 6000’e aldım. Amazon‘da 5800₺ idi, 200₺ için garanti riske atmak istemedim. Aynı şekilde yanına THOR 1200W’ta ekledim. Geldiğinde ben de deneyimini paylaşacağım.

Merhaba alan arkadaş soğutucu nasıl herhangi bir sorun yaşadın mı Amazon Almanya'dan mı gelfi?

Sistemi bugün komple kurdum. Testlerini yapıyorum. Detaylı bilgiyi testleri tamamladıktan sonra paylaşırım.

Hocam merhaba, ben ryujin II 360 satın aldım kabloları nasıl ve nereye takacağımı bir türlü anlamadım ve sizin açtıgınız konu var bir tek. Yardımcı olur musunuz? Kutudan cıkan Hub vs huba giden SATA kablosu nerede ya da yeni kablomu takacağım PSU'ya?

Geri
Yukarı