Elektronik ASUS ROG ryuo III 240 ARGB siyah 240mm sıvı soğutucu 7.723 TL

NeverGive Up

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. ASUS ROG RYUO III 240 (siyah) 240mm sıvı soğutucu 7.723 TL değerlendirmek isteyen alabilir. Gümrük vergisi ve kargo dahil fiyatıdır. Türkiye'ye maximum 5 gün içinde geliyor.

Merhaba arkadaşlar. ASUS ROG ryuo III 240 (siyah) 240mm sıvı soğutucu 7.723 TL değerlendirmek isteyen alabilir. Gümrük vergisi ve kargo dahil fiyatıdır. Türkiye'ye maximum 5 gün içinde geliyor.

Sevgili hocam 240ML ürüne bu kadar para veren var mıdır gerçekten. Yahut bu kadar parayı hak ediyor mu sizce.

Sevgili hocam 240ML ürüne bu kadar para veren var mıdır gerçekten. Yahut bu kadar parayı hak ediyor mu sizce.
İsminde rog olduğu için bu kadar pahalı. Tabi mudaillerine göre daha performanslı. Ama kesinlikle fiyatına değmez.

Ben sizin gibi düşünmüyorum rakiplerine göre değişir performansı. Çok gereksiz bir fiyatı varrog olsa ne olmasa ne tamamen şahsın kendini şımartma olayı. Alana hayırlı olsun diyelim o halde.
Tamamen şişirme bir ürün. 240-280mm arctic al geç. Dediğim gibi rog strix setubun vardır. Sıvı soğutman eksiktir alıp geçilebilecek ürün.

ROG STRIX fan boyları bence verir bu kadar parayı 😀

Ben Lian Li galahad II LCD Infinity soğutucusunu bekliyorum.

Lian Li galahad II Trinity AiO​

NZXT Kraken X73 Z73
Corsair H150i.
Bu ürünler olsa tamam derim ama iki yazıda ROG yazacak diye o çılgın parayı buna vermek bana mantıklı alışveriş gelmiyor. Neyse :)

Herkesin kendi keyfi ve kendi kesesi açıkçası ve her şeyde illa bir mantık aramak gerekmiyor. Öyle olsa dünya üzerinde spor araba kullananlar ya da muadil markaların aynı özellikte olan araçları varken pahalı marka araçlara para verenleri sürekli eleştirmek gerekir.

Dün indirimde 1900 liraya aldığım T Force Siren 240mm modeliyle cidden bu kadar fiyat farkına değecek bir performans farkı var mıdır acaba cidden merak ediyorum.

Geri
Yukarı