Elektronik ASUS ROG ryuo III 240 ARGB siyah 240mm sıvı soğutucu 7.723 TL

Herkesin kendi keyfi ve kendi kesesi açıkçası ve her şeyde illa bir mantık aramak gerekmiyor. Öyle olsa dünya üzerinde spor araba kullananlar ya da muadil markaların aynı özellikte olan araçları varken pahalı marka araçlara para verenleri sürekli eleştirmek gerekir.

Neyle neyi karşılaştırıyorsunuz farkında mısınız? Neyse NT.

Tartışmaya son koyuyorum 😀 ROG Ryujin III ve Corsair, Arctic liquidfreezer vermediği soğutma performansını veriyor ama ne zaman ülkemize geleceği beli değil 😃 bundan sonra lian li fan boyu olacam. Maşallah, cillop gibi boy posuna bak endam yeter güzelliği muhteşem 😍😍 rüyalarıma giriyor 11 12 bin olursada verecem ben okadar işlemciye anakarta bu kadar para döküyoruz soğutmaya dökelim para.

images (1).jpeg

Son düzenleme:
ROG STRIX fan boyları bence verir bu kadar parayı 😀

Ben Lian Li galahad II LCD Infinity soğutucusunu bekliyorum.

Ben ASUS ROG fanıyım ve enaiyim. Ama ben bile almam bunu 240mm olduğu için.

Tartışmaya son koyuyorum 😀 ROG Ryujin III ve Corsair, Arctic liquidfreezer vermediği soğutma performansını veriyor ama ne zaman ülkemize geleceği beli değil 😃 bundan sonra Lian Li fan boyu olacağım.

Eki Görüntüle 2076405

Güzel görünüyor. Geldiği zaman alıp bir sistemde kullanabilirim duruma göre. Tartışma yok aslında ortada gerçeklik var bir adam var sadece eva serisi için mesela tutup 50-60k fazla veriyor sadece özel seri ve rengi farklı olduğu için. Bazı şeylere sadece performans olarak bakamayız bazı şeyler kişilerin zevk meselesidir benim dediğim bu.

Ben ASUS ROG fanıyım ve enaiyim. Ama ben bile almam bunu 240mm olduğu için.

Ben hiçbir 240'lık soğutmaya böyle paralar vermem belki sadece özel istek olursa. Mesela adam minimal kasa istiyor ama ben illa Ryujin istiyorum diyor o zaman alır koyarım fıstık gibi de durur.

Son düzenleme:
Tartışmaya son koyuyorum 😀 ROG Ryujin III ve Corsair, Arctic liquidfreezer vermediği soğutma performansını veriyor ama ne zaman ülkemize geleceği beli değil 😃 bundan sonra lian li fan boyu olacam. Maşallah, cillop gibi boy posuna bak endam yeter güzelliği muhteşem 😍😍 rüyalarıma giriyor 11 12 bin olursada verecem ben okadar işlemciye anakarta bu kadar para döküyoruz soğutmaya dökelim para.

Eki Görüntüle 2076405
GA II LCD
bunu ben de bekliyorum ya. Full Lian Li setup için şahane bir şey.

Bir de.

İki serisi var biri ga 2 RGB diğer ga 2 LCD SL inf.
SL infin performansı daha iyi ve görsel görünümü çok güzel.

Açıkçası Ryujin III e özellik olarak çok benziyor. Özellikleri karşılaştırdığımda ryuıjin III'ten iyi olmasa bile kafa kafaya olur gibi duruyor kullandıkları asetek pompa ve fan basınç ve CFM değerleri çok yakın. Keza görüntü olarak da Ryujin III'e çok yakın bir soğutma fiyat durumuna göre pekala tercih edilir. Lian Li kasa içinde Ryujin III'te oldukça güzel görünüyor bence :)

20240107_012100.jpg

20240107_012213.jpg

Açıkçası Ryujin III e özellik olarak çok benziyor. Özellikleri karşılaştırdığımda ryuıjin III'ten iyi olmasa bile kafa kafaya olur gibi duruyor kullandıkları asetek pompa ve fan basınç ve CFM değerleri çok yakın. Keza görüntü olarak da Ryujin III'e çok yakın bir soğutma fiyat durumuna göre pekala tercih edilir. Lian Li kasa içinde Ryujin III'te oldukça güzel görünüyor bence :)

Eki Görüntüle 2076721

Eki Görüntüle 2076720

Ryujin III LCD göstergesi eski tüplü televizyonlara benziyor ama Lian Li'nin görünümü biraz Ryujin gibi olsa da farklı ve daha güzel gösteriyor bence piyasada en güzel görünümlü LCD ekran lian lide olacak tasarımı güzel yapmışlar. 😃

Ryujin III LCD göstergesi eski tüplü televizyonlara benziyor ama Lian Li'nin görünümü biraz Ryujin gibi olsa da farklı ve daha güzel gösteriyor bence piyasada en güzel görünümlü LCD ekran lian lide olacak tasarımı güzel yapmışlar. 😃

Ben ASUS yazılımı yerine AIDA kullanıyorum ve FPS'e kadar her şeyi gösteriyor ama kendi yazılım ve özellikleri arasında kullandığım en iyi ekran ve seçenekler açıkçası MSI MPEG CoreLiquid S360 sıvı soğutmadaydı.

Geri
Yukarı