ASUS ROG-STRIX-1000G 1000W vs Thermaltake Toughpower PF1 850W 80+

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar merhabalar ASUS TUF RTX 3070 ve R5 5600X ekran kartım için bir güç kaynağı satın almak istiyorum ve ikisi arasında kararsız kaldım 1000W çok gereksiz olduğunu biliyorum fakat ikisi arasında neredeyse hiçbir fiyat farkı olmadığı için karşılaştırıyorum. Sonuçta fazla güç göz çıkarmaz☺️
İkisi de piyasa da 1700 TL civarı bulunabiliyor biraz indirim kovalayıp ve araştırma sonucu. Sizce hangisini almalıyım? Bu bütçe de sizin başka bir tavsiyeniz var mı?

Arkadaşlar benim ayrıca bir sorum daha olacaktı konu ile alakalı olduğu için farklı bir konu açmak istemedim. Şu an Corsair 220t RGB airflow kasasını kullanıyorum ben memnunum her şeyinden fakat biraz küçük bir kasa ben bilerek tercih ettim. Sizce ASUS olan güç kaynağı bu kasaya sığar mı 12 cm sığacağını biliyorum fakat 12 cm üstü için bir fikrim yok bir kaynak da bulamadım.

Hocalarım ROG önermişsiniz fakat ROG Gold sertifikaya sahip Thermaltake ise
Platinum hangisi daha iyi?
Ayrıca bu modelde cazip geldi.

@Baran30 Seasonic bu işte zirve. Tercih edilebilir elbette. Lakin ASUS'un sağladığı fazla güç cazip geliyor. Tercih size kalmış. O bahsettiğin verimlilik sertifikası. Bu fiyatta hiçbir ürün o konuda seni üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı