ASUS ROG STRIX 1660 Ti vs MSI GeForce 1660 Super Gaming X

İndirimde 3300-3500TL arasına 2060 kovalayın bana sorarsanız. Onun haricinde Super ile Ti arasında fark edilecek performans farkı yok. 2800TL'ye Sinerji'den Super modeli alabilirsiniz. Kart çok ısınmıyor zaten 3 fan pek gerekli değil.

Edit: O işlemci ile 1660 Super dahi darboğaz yapacaktır. O işlemciye maksimum önerim 1650 Super- 1650'dir.

Arkadaşlar iki ürün arasında kararsızım ve ASUS Ti olmasına rağmen diğerinden daha uygun fiyatlı bunun sebebi nedir? Ve hangisini seçmeliyim.

Bnece ikisinide almayın XFX AMD Radeon RX 5600 XT RX-56XT6DF46 6 GB 192 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Hala almadıysanız MSI 1660 SUPER GAMING X. 3 Aydır kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim. Nisan sonunda 2000 TL ye almıştım 2800 olmuş.

Valla hocam dersler yoğun akşama kadar bir de ders çalışıyorum kendime zamanım bir tek aralar. Şuan aradayım buradan yanıtlasam çok daha iyi olur sorularınızı.
iyi dersler hocam şimdi benim i5 6400 işlemcim ve 3000tl limitim var ben amd kullanmak istemiyorum ve msi nvidia 1660 super gaming x ya da bu asus 1660 ti arasında kararsızım siz ne dersiniz? işlemcim bunlara el veriyor mu

iyi dersler hocam şimdi benim i5 6400 işlemcim ve 3000tl limitim var ben amd kullanmak istemiyorum ve msi nvidia 1660 super gaming x ya da bu asus 1660 ti arasında kararsızım siz ne dersiniz? işlemcim bunlara el veriyor mu
İşlemciniz biraz eski ama günümüz şartlarında iyi. Normal değerinde mi kullanıyorsunuz yoksa OC yaptınız mı? Yani darboğaz konusunda net bir şey söyleyemeyeceğim ancak bir arkadaşıma i7 6. nesil bilgisayarına RTX 2060 önermiştim şuan mükemmel değerler alıyor. O bakımdan bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmem. Ben de bu kartı alırken 1660, 1660 super ve TI arasında araştırma yapmıştım. En performanslı kart 1660 SUPER. 1660 bir kere geride kalıyor. MSI'ın soğutması konusunda da şunu söyleyebilirim, kart 60'ı geçer geçmez soğutma devreye giriyor ve hemen sıcaklığı 50 civarına çekiyor. Kendi programında oyun oynamadığınız zaman Balance veya Silent mod a çekiyor, oyun açtığınızda Oyun moduna çekiyor ve ekran kartını tamamen kullanmanızı sağlıyor. Aydınlatması ise gerçekten şık duruyor.

İşlemciniz biraz eski ama günümüz şartlarında iyi. Normal değerinde mi kullanıyorsunuz yoksa OC yaptınız mı? Yani darboğaz konusunda net bir şey söyleyemeyeceğim ancak bir arkadaşıma i7 6. nesil bilgisayarına RTX 2060 önermiştim şuan mükemmel değerler alıyor. O bakımdan bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmem. Ben de bu kartı alırken 1660, 1660 super ve TI arasında araştırma yapmıştım. En performanslı kart 1660 SUPER. 1660 bir kere geride kalıyor. MSI'ın soğutması konusunda da şunu söyleyebilirim, kart 60'ı geçer geçmez soğutma devreye giriyor ve hemen sıcaklığı 50 civarına çekiyor. Kendi programında oyun oynamadığınız zaman Balance veya Silent mod a çekiyor, oyun açtığınızda Oyun moduna çekiyor ve ekran kartını tamamen kullanmanızı sağlıyor. Aydınlatması ise gerçekten şık duruyor.
teşekkür ederim yardımcı olduğun için + olarak ben sadece csgo ve pubg oynayan birisiyim sadece csgo bile diyebiliriz işlemcim yeterli olacak mıdır?

Geri
Yukarı