1660 Ti Asus Rog Strix vs MSI Gaming X

Mehme Kağan

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
İki sistem arasında pek fark yok. İntel'de tek çekirdek bi tık daha iyi olduğu için 1080p oyunlarda 5-10fps arası fazla fps verecektir. İkisini de alabilirsiniz hangisi hoşunuza giderse onu alın. Psu ve kasa kalitesi hakkında yorum yapamıyorum çünkü bilgim yok ikiside hazır içinde geliyor

İki sistem arasında pek fark yok. İntel'de tek çekirdek bi tık daha iyi olduğu için 1080p oyunlarda 5-10fps arası fazla fps verecektir. İkisini de alabilirsiniz hangisi hoşunuza giderse onu alın. Psu ve kasa kalitesi hakkında yorum yapamıyorum çünkü bilgim yok ikiside hazır içinde geliyor
Vatanın kasasından çok memnunlar var tanıdığım bide yazmayı unutmuşum kasa cooler masterbox 500 watt psu lı olan 500 Watt yeterlimdir diyede düşündüm ayrıca yayında açacağım kimisi intel kimisi amd diyor kararsızım

Sistemi oyun ağırlıklı kullancaksanız Intel sistemi, oyunun yanında render tarzı işlerle uğraşacaksanız da AMD sistemi öneririm. İkisi arasında çok fazla fark yok ama üstte ki arkadaşın belirttiği gibi tek çekirdek performans farkından dolayı oyunlarda Intel bir tık fark yaratır. İkisinde de pişman olacağınızı sanmıyorum.

Sistemi oyun ağırlıklı kullancaksanız Intel sistemi, oyunun yanında render tarzı işlerle uğraşacaksanız da AMD sistemi öneririm. İkisi arasında çok fazla fark yok ama üstte ki arkadaşın belirttiği gibi tek çekirdek performans farkında dolayı oyunlarda Intel bir tık fark yaratır. İkisinde de pişman olacağınızı sanmıyorum.
Peki ekran kartında msi mı Asus rog mu almalıyım ve hangisinde coil whell daha az olma ihtimali vardır ve r5 2600 lı sistemde 500 Watt psu yetermi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı