ASUS ROG STRIX 18, i9-13980HX RTX 4080 iyi mi?

RTX 4080 masaustu ekran karti kullaniyordum birkac ay oncesine kadar. Genellikle 4K 100+ FPS civarinda dolasiyordu Ultra ayarlarda AAA oyunlarda. Konudaki ASUS G18 814jz cihazi satin aldigimda yaptığım testlerde 4K yerine 2K olarak kullanmak zorunda kaldim ayni FPS degerlerini alabilmek icin. 4K icin cok tatmin edemiyor mobil RTX 4080.

Ben oyunları( AAA oyunlar) 1080p 165 FPS çalıştıracak bir laptop arıyorum anladığım kadarıyla benim attığım ASUS ROG STRIX 18 işimi görür gibi geldi? Ve bu laptopun herhangi bir ısınma problemi var mı?

RTX 4070 ne alaka?

Düzeltiyorum.
i9 13900KS+ RTX 4080 diyebilirim.
RTX 4080 mobil GPU ile RTX 4080 desktop GPU ayni falan mi zannediyorsun? Git karsilastirma videolari izle. Her ikisi GPU'yu da denemisim adama da ne alaka diye yazarken utanmiyorsun da.

Hadi ekran kartini gectim islemciyi de desktop ile ayni yazmissin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunları 1080p 165 FPS çalıştıracak bir laptop arıyorum anladığım kadarıyla benim attığım ASUS ROG STRIX 18 işimi görür gibi geldi? Ve bu laptopun herhangi bir ısınma problemi var mı?

i9 13980HX çok güçlü bir işlemci ve gereken soğutma sorununu çözmüştür ASUS diye düşünüyorum.
Yani ASUS ROG serisi cihaz olduğu için gereken soğutma önlemini almıştır.

Ben oyunları( AAA oyunlar) 1080p 165 FPS çalıştıracak bir laptop arıyorum anladığım kadarıyla benim attığım ASUS ROG STRIX 18 işimi görür gibi geldi? Ve bu laptopun herhangi bir ısınma problemi var mı?
Sogutmasi gayet basarili. En yuksek performansta islemci 80 dereceyi gecmiyor. Ekran karti da 70 civarinda takiliyor. Endiselenecek bir durum yok. Boylesine guclu bir cihazi kontrol altinda tutabiliyor.

Kardes sen esek misin? RTX 4080 mobil GPU ile RTX 4080 desktop GPU ayni falan mi zannediyorsun? Git karsilastirma videolari izle. Her ikisi GPU'yu da denemisim adama da ne alaka diye yuzsuz yuzsuz yazarken utanmiyorsun da.

Hadi ekran kartini gectim islemciyi de desktop ile ayni yazmissin. Ne cahil adamsin.

Laptop 4090 ekran kartları, kabaca masaüstündeki 4080 ekran kartlarına denktir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı