Asus Rog Strix 2080 Super vs GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2080 SUPER

urktdbyme

Hectopat
2 kart arasında yaklaşık 800 TL fark var. Sizce bu farka değer mi? Ayrıca 2 kart arasındaki özellik farkı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten OC yapmayacaksanız sizin için bir önemi yok yapsanız bile sırf 30MHz için 800TL daha verilmez.
onun 30mhz olduğundan emin değilim sitedeki bilgilerden de emin olamadım yanlış anlamış olabilirim rica etsem linklerini bırakıyorum benim için inceler misiniz gerçekten fark sadece 30mhz mi

800TL farka bakmazsam ASUS ROG. 800TL'de şu an için yüksek rakam. Vatan KDV indirimi yapsa ROG, 6443TL'ye geliyor Aorus kaç onu bilmiyorum. Acele yoksa beklenebilir veya Aorus alıp geçebilirsiniz.

O kadar detaylı bilmiyorum ikisi de çok iyi ürünler sadece ASUS'un soğutması bir tık daha iyi biliyorum ama her türlü 800TL'ye değmez Aorus alın.

800TL farka bakmazsam ASUS ROG. 800TL'de şu an için yüksek rakam. Vatan KDV indirimi yapsa ROG, 6443TL'ye geliyor Aorus kaç onu bilmiyorum. Acele yoksa beklenebilir veya Aorus alıp geçebilirsiniz.
aorus u 7030 tl ye sipariş ettim itopyadan ama siparişi iptal edip asus da alabilrim yaklaşık 800tl ekstra ödeyerek hala tam olarak karar veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı