ASUS ROG STRIX 27.810 TL'ye alınır mı?

• Konuyu başlatan AGe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 2B
O cihaz çok fazla yatıyor aklıma onun için bütçe zorlanabilir bence. Ama birkaç sitede araştırdım biraz ısınma porblemi olduğunu söylüyor herkes. Bilginiz var mı hocam o konuda?
@Radeon RX 5500M sizde fikrinizi belirtir misiniz hocam?

11800h olanı ağır oyunlarda 79-81 aralığında genel olarak. Gayet başarılı değerlere sahip.

Bie ara sahibinden.com dan ilana koymuştum Bir arkadaş satın alacaktı dolandırıcıya denk geldik az kalmıştı Dolandırılacaktık o günden sonra satmakdan vazgeçtim.Fiyat olarak 32K İstiyorum
Soğutma performansı nasıl cihazın övüldüğü kadar var mı ?
11800h olanı ağır oyunlarda 79-81 aralığında genel olarak. Gayet başarılı değerlere sahip.
Anladım. En makul ürün o var sanırım f/p olarak. Üzerindeki bileşenler (işlemci, ekran kartı) 4-5 yıl daha güncel kalır mı sizce ?

Anladım. En makul ürün o var sanırım F/P olarak. Üzerindeki bileşenler (işlemci, ekran kartı) 4-5 yıl daha güncel kalır mı sizce?

1060-1070 bulunduran laptopların hala her oyunu oynattığını var sayarsak evet. Tabii gelecekte yeni bir teknoloji çıkıp her şeyi değiştirebilir ancak şu anlık 4-5 yıl her oyunu oynatacak gibi durmakta.

call of duty warzonede full grafik ayarlarda 2k çözünürlükde 100-110 fps Cpu 75-80 Gpu 74c fan ayarları %65 de kullanıyorum
Sağlam cihaz sanırsam. Teşekkürler hocam.
1060-1070 bulunduran laptopların hala her oyunu oynattığını var sayarsak evet. Tabii gelecekte yeni bir teknoloji çıkıp her şeyi değiştirebilir ancak şu anlık 4-5 yıl her oyunu oynatacak gibi durmakta.
Biraz da kasa kalitesine ve soğutma performansına önem veriyorum. sizin daha uygun fiyatlı olarak önerebileceğiniz başka bir cihaz var mı 20-22k bütçe için ?

Sağlam cihaz sanırsam. Teşekkürler hocam.

Biraz da kasa kalitesine ve soğutma performansına önem veriyorum. sizin daha uygun fiyatlı olarak önerebileceğiniz başka bir cihaz var mı 20-22k bütçe için ?
Rica ederim.Size Tavsiyem laptoplarda Msi Ve Asus dan şaşma birkere al kafan rahat etsin tabikide pahalı cihazlar Lakin paralarını hakediyor

Rica ederim.Size Tavsiyem laptoplarda Msi Ve Asus dan şaşma birkere al kafan rahat etsin tabikide pahalı cihazlar Lakin paralarını hakediyor
Ben de böyle düşünüyorum. Asus Msi'ya göre daha uygun fiyatlı alternatifler barındırıyor. Msi gerçekten parasını hak ediyor mu bilemedim. Geçen gün mağazada inceledim msi bir de acer nitro 5 ilgimi çekti ama msi kasa kalitesi olarak nitro 5 e göre çok aman aman kaliteli gelmedi. Şahsen ROG strix daha sağlam bir yapıya sahip gibi hissettirdi. Acerin de soğutmasını övüyorlar genelde o yüzden çok arada kaldım. Acer bakma sebebim daha uygun fiyatlı bütçenin bir kısmı cebimde kalır diye düşündüm.
Aorusu çok duydum bunun da soğutması çok iyiymiş sanırım. Ama servisi garantisi Türkiye de sıkıntı yaşatır mı acaba? Peki bundan da ucuz modeller arasından acer nitro 5 önerir misiniz ?

Aorus'u çok duydum bunun da soğutması çok iyiymiş sanırım. Ama servisi garantisi Türkiye de sıkıntı yaşatır mı acaba? Peki bundan da ucuz modeller arasından Acer Nitro 5 önerir misiniz?

Gigabyte garantisi konusunda kötü yorum görmedim. Nitro 5'e göre çok daha kaliteli bir ürün ve ekran kartı 10-15W daha güçlü.

Geri
Yukarı