ASUS ROG STRIX 5600XT görüntü gitme sorunu

sponner

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bu problem bana açıkcası kafayı yedirtmek üzere ne yaptıysam çözemedim ve şu anda herhangi bir ısınma sorunu bulunmamtakdadır. Call of Duty Warzone yüksek 1080P ayarlarda bile en yüksek 52 dereceyi gördüm ekran kartı tarafında

Yaşadığım problem tam olarak şudur,

Sistem yükte olsun veya olmasın fark etmeksizin rastgele bir zamanda görüntü kesiliyor ses de görüntü kesildikden 3-4 saniye sonra geliyor ve TeamSpeak 3 ortamından görüntü olmadan da arkadaşlarımla görüşmeye devam ediyorum 1-2 dakika sonrasında sistem kendisini kapatıyor ses de gidiyor lakin fanlar vesaire dönmeye devam ediyor yani sistem tam olarak kapanmıyor

Değiştirdiğim parçalara gelirsek
Anakart'ı ASUS TUF B450-PRO
RAM'i HyperX Fury 2x8GB 3000MHz CL15
PSU Corsair 650W 80+
Ekran Kartı ASUS ROG STRIX 5600XT
Kasa (Baya eskiydi ısınma sorunu çok mevcuttu %40 bir ısı fark ettirdi)

Değiştirmediğim ve yenisini sipariş verdiğim ürünler;
İşlemci 1600X'den 3600X'e geçiş yapılacak
SSD: SanDisk SSD kullanmaktayım - 1TB M.2 NVMe olarak sipariş verdim

Sorunum hala çözülmedi çift monitör kullanıyorum 1 tanesi ASUS 144Hz olan 1 taneside 60Hz Philips monitör
ASUS monitörü Display Port ile bağlamaktayım
Philips monitörü HDMI to VGA ile bağlamaktayım

DDU ile mevcut sürücüyü kaldırıp 20.2.2 sürümüne geçer misin?

Merhabalar,
Daha önce MSI RX 580 ekran kartım bulunuyordu onu değiştirdim düzelmedi ve PSU değiştim hala düzelmedi böyle devam ede ede baştan sona bilgisayarı değiştik bir işlemci ve SSD kaldı onlarda kargoda.

Not: Dediğinizi yaptım son sürüm kullanıyordum 20.2.2 sürümüne geçiş yaptım bir sorun olursa dönüş yapacağım.

Sorun yaşamaya devam ettin mi?

Yaptıkdan 1-2 saat boyunca sorun yaratmadı ve bu sorun arada bir olmakta 2-3 saatte bir de gerçekleşebiliyor.
Uyku düzenim erken kalkıp erken yatmaya alıştığı için şimdi bilgisayara geçebildim testlere başlıyorum devam ederse bilgilendirme yapacağım.
Uzunca denemelerin sonunda sorunu bulabildim.
2. monitörü devre dışı bırakınca artık sorun yaşamıyorum.
Güncelleme:

Sorun işlemciden çıktı düşündüğüm en son parça :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı