ASUS ROG STRIX B560-A Gaming Wi-Fi alınır mı?

Fenasimurat66

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci
Asus rog strix b560 a gaming wifi
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar bütçe varken Z590 alman daha mantıklı, B560 yonga setli alırsan işlemcideki K ibaresinin anlamı kalmaz.
İşlemci k olduğu için Z590 veya Z490 öneririm.

400 serisi yonga setlerinin 11. nesil desteği yok diye biliyorum.

Bu kadar bütçe varken Z590 alman daha mantıklı, B560 yonga setli alırsan işlemcideki k ibaresinin anlamı kalmaz.

400 serisi yonga setlerinin 11. nesil desteği yok diye biliyorum.

Z490 var. H410 ve B460 yok.
Ha internetten gördüğüm kadarıyla H470 11.nesil desteği varmış galiba.

Z490 var. H410 ve B460 yok.
Ha internetten gördüğüm kadarıyla H470 11.nesil desteği varmış galiba.

Hocam ben OC ile fazla ilgilenen biri değilim i7 11700F almak istiyorum fakat GHz değerinin düşük olması korkutuyor beni sizce GHz değerinin düşük olması aşırı bir performans farkı yaratır mı? Genel olarak oyun için kullanmayı düşünüyorum.

O.C. yapmayacaksanız 11700F ile 11700K arasında çok farklar yok. 11700F alın geçin derim ama yanına kesinlikle Z590 anakart öneririm bu bütçede. Tabi K işlemci almayacağınız için anakartı da bu kadar zorlamaya gerek yok.

O.C. Yapmayacaksanız 11700F ile 11700k arasında çok farklar yok. 11700F alın geçin derim ama yanına kesinlikle Z590 anakart öneririm bu bütçede. Tabii k işlemci almayacağınız için anakartı da bu kadar zorlamaya gerek yok.

Teşekkürler hocam. Başınızı biraz şişirdim galiba kusura bakmayın. Son bir soru daha sormak istiyorum izninizle. Bu anakartı alırsam(O.C. Yapmayacağım) extra bir ayar yapma gereği veya ısınma sorunu ile karşılaşmam değil mi?

Teşekkürler hocam. Başınızı biraz şişirdim galiba kusura bakmayın. Son bir soru daha sormak istiyorum izninizle. Bu anakartı alırsam(O.C. Yapmayacağım) extra bir ayar yapma gereği veya ısınma sorunu ile karşılaşmam değil mi?

Ne gibi? Bindireceğin yüke bağlı, BIOS'tan RAM'ler için XMP açman yeter. Başka bir şeye gerek yok.

Geri
Yukarı