ASUS ROG STRIX B650E-F anakart alınır mı?

Ben hala toplayamadim PC birkaç sikintilar oldu o sebeple simdide Black Friday bekliyorum belki biraz indirim olur diye ama anakart konusunda TUF Gaming X670e Plus Wi-Fi modeline karar verdim onu alacagim.

Kanka aradaki farkı anlayamadım X in overclock özelliği falan daha gelişmiş sanırım ROG'un da görüntüsü falan iyi gibi ama söyleyeyim ROG ASUS'un en üst segmenti ve plastikti kanka büyük yerleri gidip MSI B650 Carbon Wi-Fi aldım 1,5 kat daha ağır ASUS'dan ve Full demir döküm taş gibi tek eksisi ASUS'da GPU 5.0 MSI B650 de 4.0, X670'inde varmış MSI'ın o da X670 Tomahawk ve bence MSI al benden tavsiye bu deneyimlerim sonucu ASUS anakart almam artık bilgisayarcımla da görüştüm anakartta en iyisi Gigabyte ve MSI diyor tecrübeli kişi sonuçta bende deneyimleyip tavsiyem MSI'dan yana.

Kanka aradaki farkı anlayamadım X in overclock özelliği falan daha gelişmiş sanırım ROG'un da görüntüsü falan iyi gibi ama söyleyeyim ROG ASUS'un en üst segmenti ve plastikti kanka büyük yerleri gidip MSI B650 Carbon Wi-Fi aldım 1,5 kat daha ağır ASUS'dan ve Full demir döküm taş gibi tek eksisi ASUS'da GPU 5.0 MSI B650 de 4.0, X670'inde varmış MSI'ın o da X670 Tomahawk ve bence MSI al benden tavsiye bu deneyimlerim sonucu ASUS anakart almam artık bilgisayarcımla da görüştüm anakartta en iyisi Gigabyte ve MSI diyor tecrübeli kişi sonuçta bende deneyimleyip tavsiyem MSI'dan yana.

Ben bu ASUS X670E yi arastirdim bir sikayeti olan cikmadi bilmiyorum kafami karistirdin bak yine

Ben bu ASUS X670e yi arastirdim bir sikayeti olan cikmadi bilmiyorum kafami karistirdin bak yine.

Kanka bende alırken ASUS'u araştırmıştım sırt çantasını aldım Almanya'dan mouseunu aldım 4K'lık falan kaliteli ama Armoury Crate'de hata aldım kaç defa anakart geldi 2 hafta kullandım 4 kez kapandı bilgisayarcı yan komşumdu neyse ki o el attı her defasında öyle açtık, işlemci soketi arızalıymış tüketici hakem heyetine başvurdum kullanıcı hatası demiş servis ulan ürün 0 geliyor gelir gelmez nasıl bozuyorum, kargoda da hasar görmüş olabilir dediler falan sklemediler, MSI'ı aldım hiç bilgisayarcımı da çağırmadım kendim kurdum tekrardan kafam rahat çalıştırdım canavar gibi de çalışıyor.

Kanka bende alırken ASUS'u araştırmıştım sırt çantasını aldım Almanya'dan mouseunu aldım 4K'lık falan kaliteli ama Armoury Crate'de hata aldım kaç defa anakart geldi 2 hafta kullandım 4 kez kapandı bilgisayarcı yan komşumdu neyse ki o el attı her defasında öyle açtık, işlemci soketi arızalıymış tüketici hakem heyetine başvurdum kullanıcı hatası demiş servis ulan ürün 0 geliyor gelir gelmez nasıl bozuyorum, kargoda da hasar görmüş olabilir dediler falan sklemediler, MSI'ı aldım hiç bilgisayarcımı da çağırmadım kendim kurdum tekrardan kafam rahat çalıştırdım canavar gibi de çalışıyor.
monitörüm, kasam, anakart ve kulaklığım msi, kulaklık harici çok tavsiye ediliyor temel bileşenlerin zaten en kalitelisi daha üstü yok msi dan başka ben performansdan çok kaliteden yanayım sağlam olsun uzun götürsün sorun çıkarıp başımı ağrıtmasın yeni model toros yerine eski model mercedes mantığı

Anladim bununla alakali bir konu acayim bakalim senin dedigin anakartla ASUS arasinda hangisini tercih ediyor insanlar cunku benim sistem tamamen ASUS TUF parcalardan olusacakta :D bu arada almanyadami yasiyorsun?

@Furkanöztas pardon almanyadan getirttirdim tr de yoktu o çantadan yanlış demişim

Anladim bununla alakali bir konu acayim bakalim senin dedigin anakartla ASUS arasinda hangisini tercih ediyor insanlar cunku benim sistem tamamen ASUS TUF parcalardan olusacakta :D bu arada almanyadami yasiyorsun?
182.8AU $ 5% OFF|Asus ROG için 2022 yeni orijinal 1:1 su geçirmez Laptop çantası sırt çantası BP4701 ROG için 15/17 inç Notebook çantası bilgisayar çantası| | - AliExpress şu ürün knkm

asus rog laptop alacağım diye almıştım :D ailemin zoruyla masaüstü topladım

Son düzenleme:
@Furkanöztas pardon Almanya'dan getirttirdim TR de yoktu o çantadan yanlış demişim

182.8AU $ 5% OFF|Asus ROG için 2022 yeni orijinal 1:1 su geçirmez Laptop çantası sırt çantası BP4701 ROG için 15/17 inç Notebook çantası bilgisayar çantası| | - AliExpress şu ürün kankam

ASUS ROG laptop alacağım diye almıştım :D ailemin zoruyla masaüstü topladım

Masaüstü candir :D benim iki aydir bilgisayarim yok dedigim gibi Black Friday bekliyorum idareten bir laptop gecti elime cöp ne oyun oynaniyor ne bir şey gram keyif vermiyor tek artisi tasinabilir olmasi

@Furkanöztas pardon Almanya'dan getirttirdim TR de yoktu o çantadan yanlış demişim

182.8AU $ 5% OFF|Asus ROG için 2022 yeni orijinal 1:1 su geçirmez Laptop çantası sırt çantası BP4701 ROG için 15/17 inç Notebook çantası bilgisayar çantası| | - AliExpress şu ürün kankam

ASUS ROG laptop alacağım diye almıştım :D ailemin zoruyla masaüstü topladım

Islemci: AMD Ryzen 7 7700X
Anakart: ASUS TUF Gaming X670E-Plus Wi-Fi
Ekran karti: ASUS TUF Gaming RTX 4080 OC Edition
Güc kaynagi: ASUS TUF Gaming Gold 850W
Kasa: ASUS TUF Gaming GT02
RAM: Kingston Fury BeastRGB 32 GB kit
Islemci sogutucu: Arctic Liquit Freezer II 360 ARGB
M.2 SSD: Samsung 980 Pro 1 TB
Fan: ASUS TUF Gaming TF120 ARGB fan kit

Bak toplamak istedigim sistem bu sekilde

Masaüstü candir :D benim iki aydir bilgisayarim yok dedigim gibi Black Friday bekliyorum idareten bir laptop gecti elime cöp ne oyun oynaniyor ne bir şey gram keyif vermiyor tek artisi tasinabilir olmasi

Islemci: AMD Ryzen 7 7700X
Anakart: ASUS TUF Gaming X670E-Plus Wi-Fi
Ekran karti: ASUS TUF Gaming RTX 4080 OC Edition
Güc kaynagi: ASUS TUF Gaming Gold 850W
Kasa: ASUS TUF Gaming GT02
RAM: Kingston Fury BeastRGB 32 GB kit
Islemci sogutucu: Arctic Liquit Freezer II 360 ARGB
M.2 SSD: Samsung 980 Pro 1 TB
Fan: ASUS TUF Gaming TF120 ARGB fan kit

Bak toplamak istedigim sistem bu sekilde
efsane kasım fırsatları da güzeldi, oyun için fazla değil mi rtx 4080 fln hocam? ben render yapıyorum 4070 ti a yükseltmeyi düşünüyorum (öğrenciyim) sistemimi imzaya ekledim birde cpu muz aynı ısı değerlerini paylaşırsanız sevinirim sistemi topladığınızda 240mm ile boşta 59 yükte 100 yükte 95 gördü benimki

Efsane kasım fırsatları da güzeldi, oyun için fazla değil mi RTX 4080 falan hocam? Ben render yapıyorum 4070 Ti'a yükseltmeyi düşünüyorum (öğrenciyim) sistemimi imzaya ekledim bir de CPU muz aynı sıcaklık değerlerini paylaşırsanız sevinirim sistemi topladığınızda 240mm ile boşta 59 yükte 100 yükte 95 gördü benimki

İleriye dönük aliyorum 9 aydir bekliyorum almayi simdide almisken iyisi olsun diyorum

ASUS B650E-F ve X670e anakartlart neredeyse hemen hemen aynı USB giris sayısı ve M.2 slot sayısı ve saçma bir fiyat farkı var bu yüzden B650E-F iyidir pişman olmazsın.
Knk önceki sayfada yazmıştım asus rog b650e-f cpu soketi arızalı geldi diye, şuan msi b650 carbon wifi kullanıyorum x670 ler mantıksız geliyor zaten seninde dediğin gibi

Geri
Yukarı