ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

• Konuyu başlatan N.E
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B
RAM yükseltmesi garantiyi bozuyor mu?

Hayır, cihaza zarar vermediğin sürece özgürsün. İşlemcinin soğutucu bloğunu sökmediğin sürece garanti bozulmuyor.

Oyunlarda kaç FPS alıyorsun?

Ben Steam PUBG, Word Of Tanks, ve PUBG Mobile oynuyorum genelde.
PUBG: Her şey açık, tüm ayarlar Ultra da, DirectX 12 açık. 90-110 FPS civarı. (8 GB RAM ile 70-80 FPS alıyordum)
Word Of Tanks'da ise 80-90 FPS alıyorum yine her şey açık ve her şey Ultra. (8 GB bellek iken 60-70FPS alıyordum.
PUBG Mobile söylemeye gerek yok zaten 90FPS alıyorum.
Oyunlarda kaç FPS alıyorsun?

Ek olarak sıcaklıklar da işlemcide en yüksek 84 derece gördüm ama anlık oluyor sonra hemen 80'in altına iniyor. Genelde 75 derece civarı.
Ekran kartında 70'leri nadir görüyorum.

Hayır, cihaza zarar vermediğin sürece özgürsün. İşlemcinin soğutucu bloğunu sökmediğin sürece garanti bozulmuyor.

Ben Steam PUBG, Word of tanks, ve PUBG Mobile oynuyorum genelde.
PUBG: Her şey açık, tüm ayarlar Ultra da, DirectX 12 açık. 90-110 FPS civarı. (8 GB RAM ile 70-80 FPS alıyordum)
Word of Tanks'da ise 80-90 FPS alıyorum yine her şey açık ve her şey Ultra. (8 GB bellek iken 60-70FPS alıyordum.

Ek olarak sıcaklıklar da işlemcide en yüksek 84 derece gördüm ama anlık oluyor sonra hemen 80'in altına iniyor. Genelde 75 derece civarı.

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için.
Bende cihazın aynısını alalı 1 ay olacak. Soruların varsa yardımcı olurum.

Herhangi bir sıkıntı yaşadın mı? Ekran kartı yeterli geliyor mu? Oyunlarda kaç FPS alıyorsun?

Herhangi bir sıkıntı yaşadın mı? Şu an tüm fiyatlar yüksek ama. Hepsiburada'da 12bin fiyatı şu an. Bu fiyatlara onerebilecegin laptop var mı?

Önerebilecegin model varmı. Rog strix şuan Hepsiburada da 12bin.

Şu an Hepsiburada 12bin verilir mi sizce. Zaten 8 GB ram takviyesi yaparım alırsam.
Alınabilir. Gayet kullanışlı olur. Oyun konusunda sıkıntı yaşamazsın.

Ben Steam PUBG, Word Of Tanks, ve PUBG Mobile oynuyorum genelde.
Word Of Tanks'da ise 80-90 FPS alıyorum yine her şey açık ve her şey Ultra. (8 GB bellek iken 60-70FPS alıyordum.

Hocam PUBG'de nasıl Ultra'da o FPS'leri alabiliyorsunuz normal masaüstü 1650 60 70 FPS alıyor?

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için.

Herhangi bir sıkıntı yaşadın mı? Ekran kartı yeterli geliyor mu? Oyunlarda kaç FPS alıyorsun?

Hocam ürünü alacaksan hiç düşünme kaliteli hoşuma gitti benim şahsen. Soruna gelirsek 8 GB daha olsaymış süper bir cihaz olacakmış fakat böylede işimi görüyor. Oyun ise genellikle CS:GO oynarım performans fanında 120 130 Turbo modda ise 140 150 FPS alıyorum.(hepsi ful ayarlarda)

Yeni konular

Geri
Yukarı