ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

• Konuyu başlatan N.E
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B
Hocam ürünü alacaksan hiç düşünme kaliteli hoşuma gitti benim şahsen. Soruna gelirsek 8 GB daha olsaymış süper bir cihaz olacakmış fakat böylede işimi görüyor. Oyun ise genellikle CS:GO oynarım performans fanında 120 130 Turbo modda ise 140 150 FPS alıyorum.(hepsi ful ayarlarda)

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için almayı düşünüyorum.

12bin şu an cihaz Hepsiburada'da Monster'dan sıkıntı yasiyanlar çok diye almak istemiyorum.

Monster ile ASUS TUF bir tarafa ASUS ROG STRIX bir tarafa. Monster ile ROG'un kalite farkı karşılaştırılamaz. ROG fark atar. Ben bu cihazı 8.700TL'ye almıştım. O zaman bu fiyatlara RTX3050 olan cihazlar vardı Casper ve Monster. Onları almadım bunu aldım bilerek.

Monster ile ASUS TUF bir tarafa ASUS ROG STRIX bir tarafa. Monster ile ROG'un kalite farkı karşılaştırılamaz. ROG fark atar. Ben bu cihazı 8.700TL'ye almıştım. O zaman bu fiyatlara RTX3050 olan cihazlar vardı Casper ve Monster. Onları almadım bunu aldım bilerek.

Bende öyle düşünüyorum. Monster asla almam ASUS TUF olabilir ama ROG daha kaliteli olduğu için karar veremiyorum.

Geri
Yukarı