ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Bütçe
25-30K

Bence ROG 6 yıl falan gider ya öyle bence ben zaten öyle yazılımla falan uğraşmadığım için 4 yıl sonra oyunları orta ayarlarda oynatsın yeter ama bence ilerdede yazılım programları kullanılabilir.

Bence ROG 6 yıl falan gider ya öyle bence ben zaten öyle yazılımla falan uğraşmadığım için 4 yıl sonra oyunları orta ayarlarda oynatsın yeter ama bence ilerdede yazılım programları kullanılabilir.

3070 var ama 144 Hz neden koyarsınki.

@XSamet06 hocam laptop elinize ulaşmıştır herhalde. İlk gözlemleriniz nelerdir?

Samet hocama sormuşsunuz ama aynı laptopu bende aldım yaklaşık 4 gündür kullanıyorum henüz bir sıkıntı gözüme çarpmadı, Turbo modda fanlar ses yapsa da çok güzel soğutuyor cihazı. Belki tek sıkıntı olabilecek kısmı 512 GB SSD olabilir çünkü yeni oyunların en az 100-150 GB olduğunu düşünürsek içine 3-4 tane oyun sığdırmak bile zor oluyor. Oyun testi olarak sadece Forza Horizon 5 indirdim, Ultra ayarlarda en ufak kasma veya aşırı ısınma yaşamadım.

Samet hocama sormuşsunuz ama aynı laptopu bende aldım yaklaşık 4 gündür kullanıyorum henüz bir sıkıntı gözüme çarpmadı, Turbo modda fanlar ses yapsa da çok güzel soğutuyor cihazı. Belki tek sıkıntı olabilecek kısmı 512 GB SSD olabilir çünkü yeni oyunların en az 100-150 GB olduğunu düşünürsek içine 3-4 tane oyun sığdırmak bile zor oluyor. Oyun testi olarak sadece Forza Horizon 5 indirdim, Ultra ayarlarda en ufak kasma veya aşırı ısınma yaşamadım.
Çok teşekkür ederim hocam. Çok kararsız kaldım da.

Çok teşekkür ederim hocam. Çok kararsız kaldım da.

Rica ederim hocam, bende çok kararsızdım 20 günden fazla her gün laptop araştırdım en son forumdaki hocalarımın da tavsiyesi ile bu laptopta karar kıldım. Umarım sorun yaşamayız ileride, benim şuanlık bir şikayetim yok.

Alma güzel kardeşim alma, ben yandım sen yanma🔥🔥 Yalan yok ilk başlarda ROG STRIX'i çok övdüm de şimdi gömüyorum, ısınma sorunu yoktu fakat sonradan ısınma sorunu ortaya çıktı. GPU 86 dereceye yükseliyor, thermal throttling yapıyor oyunlar da aşırı FPS düşmesi oluyor, servise göndereceğim bakalım ne olacak.

ROG STRIX HF265 ile birlikte bunları almayı düşünüyorum herhangi bir sıkıntı çıkar mı?
Bu SSD:
Bu RAM:

Alma güzel kardeşim alma, ben yandım sen yanma🔥🔥 Yalan yok ilk başlarda ROG STRIX'i çok övdüm de şimdi gömüyorum, ısınma sorunu yoktu fakat sonradan ısınma sorunu ortaya çıktı. GPU 86 dereceye yükseliyor, thermal throttling yapıyor oyunlar da aşırı FPS düşmesi oluyor, servise göndereceğim bakalım ne olacak.
Gelişmeleri yazarsınız hocam.

Ulaştı hocam bir sıkıntı yok, Witcher 3'te ultrada test ettim sıcaklık olarak ekran kartı hiç ısınmıyor. İşlemciye maalesef bakamadım ama anormal bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Hocam hangi satıcıdan aldınız? Ben direk mağazadan almayı planlıyorum da. Gamers arenanın kendi sitesinde stok kalmamış. Aradığında açmıyorlar yazmışlar yorumlarda iki firma içinde. Ben yine de yarın aramayı düşünüyorum. Gpdi de garmes arenayıda bakalım. Mağazadan satıyorlarsa çok güzel olur.

Geri
Yukarı