ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Bütçe
25-30K
Senin ROG değil mi? Oyunlarda Max kaç derece ve FPS değerleri nasıl? Laptopta sorun var mı?
Hayır yok oyunlarda dereceler fazla yüksek değil Dying Light'da 82 derece civarı.Eğer benim gibi tasarıma önem veriyorsan fotoğraftan daha güzel duruyor ama tekrar söylüyorum bir yükseltici koymanı tavsiye ederim çok toz topluyor içeri.

Hayır yok oyunlarda dereceler fazla yüksek değil Dying Light'da 82 derece civarı. Eğer benim gibi tasarıma önem veriyorsan fotoğraftan daha güzel duruyor ama tekrar söylüyorum bir yükseltici koymanı tavsiye ederim çok toz topluyor içeri.

Önümüzdeki kaç yıl götürür sence.

Bir de hangi siteden veya satıcıdan aldın.

Önümüzdeki kaç yıl götürür sence.

Net bir şey söylemem ama uzun süre götüreceğini düşünüyorum. Kasası buz gibi metal soğutma için ekstra kuyruğu var, veri işlemesi vs. çok iyi açılması 5 ya da 6 saniye sürüyor tabii benim i5. Nesil ama genel olarak uzun süre götüreceğini düşünüyorum.

Net bir şey söylemem ama uzun süre götüreceğini düşünüyorum. Kasası buz gibi metal soğutma için ekstra kuyruğu var, veri işlemesi vs. çok iyi açılması 5 ya da 6 saniye sürüyor tabii benim i5. nesil ama genel olarak uzun süre götüreceğini düşünüyorum.

Anladım hocam hala şüphedeyim ama alacağım güne kadar fikir değiştirmezsem ROG'u alacağım.

Geri
Yukarı