ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Hiçbir farkı yok bir yerde SSD'nin markaları falan dendi. Hatta görmediysen Hf267 bile var. Benim de sınavdan sonra alacağım F/P Gaming Laptop. Çok araştırdım ve en son bu laptopta karar kıldım.

Bazı sorunları var. Bir arkadaş termal macunun fabrika çıkışı nasıl uygulandığının fotoğrafını atmıştı. Gerçekten aşırı kötüydü. Birkaç ASUS laptopta aynı olduğunu söyledi yani genel bir problem sanırım.

Alınır, kullanıyorum tavsiye ederim. Kendi fiyatı bandında daha iyi bir cihaz yok.

Oyunlardaki FPS sıcaklık değerleri nasıl.

Hiçbir farkı yok bir yerde SSD'nin markaları falan dendi. Hatta görmediysen HF267 bile var. Benim de sınavdan sonra alacağım F/P Gaming laptop. Çok araştırdım ve en son bu laptopta karar kıldım.

Bende şey gördüm hf 265 2x8 hf 266 1x16 RAM diye gördüm ama galiba ikisi de 1x16.

Alınır, kullanıyorum tavsiye ederim. Kendi fiyatı bandında daha iyi bir cihaz yok.
Hocam ortalama oyunlarda Ultra grafiklerde kaç fps alıyorsun? Oyunun adını yazarak belirtirsen sevinirim. Aşırı ısınması var mı? Fanları çok sesli mi çalışıyor? RAM'i 32 gb yapsak kaç fps yüksek alırım?

Bende şey gördüm hf 265 2x8 hf 266 1x16 RAM diye gördüm ama galiba ikisi de 1x16.
Epey'den bakabilirsin ikisinde de 2 bellek yuvası bulunduğu yazıyor.

Evet o farkları vardı şimdi hatırladım. Yanlış hatırlamışım. Doğru söylüyorsun.

ROG iyi

Evet o farkları vardı şimdi hatırladım. Yanlış hatırlamışım. Doğru söylüyorsun.

ROG iyi
Bence şimdilik ram yükseltmesi yapmıycaksan hf 265 ideal

Boş boşuna 1000 TL vermeye gerek yok bence onun yerine o 1000 TL ile SSD takviyesi yapılabilir.

Rekabetçi oyunlarda çift kanal daha sabit FPS veriyormuş galiba o yüzden.

Boş boşuna 1000 TL vermeye gerek yok bence onun yerine o 1000 TL ile SSD takviyesi yapılabilir.

Ama 32'ye yükselteceğim zaman iki 8'lik de çöp olmayacak mı?

Hocam bilgisayardan memnun musun? Biraz bahseder misin?

Geri
Yukarı