ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN086 alınır mı?

asus rog g15

Femtopat
Daha fazla  

ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN086​

ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN347 bu bilgisyar yenilenmiş ürün olarak satılıyor​

Sizce hangisini almalıyım? Kararsız kaldım. ASUS'un rufushed ürünleri nasıl hiç bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağı tereddüt ederek aldım ama gercekten ASUS kalitesi var laptop esnek değil cok kaliteli bir malzeme diğer markalara göre alınabilecek en iyi ürün W11 yükledim farede bazı noktalarda donma oluyordu arada oda W11denmiş güncelleyince geçti şu an 2 sistem yüklü içinde Linux'da hiç donma etme yok render performansı 5800H'la zirve seviyelerde oyun performansını bilmiyorum 21800 aldım ben memnunum alacak arkadaşlara tavsiye ederim ben marka kötülemek istemiyorum ama Dell MSI katana HP Omen bunlara göre bayağı kaliteli legiona görede bir tık üstünde ve tasarımı çokmuazzam sessiz almanızı tavsiye ederim 513QM HN086 modelini aldım ben

Bayağı tereddüt ederek aldım ama gercekten ASUS kalitesi var laptop esnek değil cok kaliteli bir malzeme diğer markalara göre alınabilecek en iyi ürün W11 yükledim farede bazı noktalarda donma oluyordu arada oda W11denmiş güncelleyince geçti şu an 2 sistem yüklü içinde Linux'da hiç donma etme yok render performansı 5800H'la zirve seviyelerde oyun performansını bilmiyorum 21800 aldım ben memnunum alacak arkadaşlara tavsiye ederim ben marka kötülemek istemiyorum ama Dell MSI katana HP Omen bunlara göre bayağı kaliteli legiona görede bir tık üstünde ve tasarımı çokmuazzam sessiz almanızı tavsiye ederim 513qm HN086 modelini aldım ben.

Hocam ısınma sorunu var mıdır? Max kaç derece oluyor + ve - yanları nelerdir Gigabyte arasında kaldım.

Stres testinde ısınma olmadı en yüksek 74 gördüm
- Yönleri olarak ekran sRGB oranı dûşük ama tasarımcı değilseniz pek önemli değil
SSD kapaitesi düşük 512 GB tabii ben attırdimda 1 TB ekleyip
MUX yok
Onun haricinde güzel
Gigabyte hiç görmedim kalitesi nasıl ama onlarda 2K ekran var MUX var mı oyunda MUX önemli

Stres testinde ısınma olmadı en yüksek 74 gördüm
- Yönleri olarak ekran sRGB oranı dûşük ama tasarımcı değilseniz pek önemli değil
SSD kapaitesi düşük 512 GB tabii ben attırdimda 1 TB ekleyip
MUX yok
Onun haricinde güzel
Gigabyte hiç görmedim kalitesi nasıl ama onlarda 2K ekran var MUX var mı oyunda MUX önemli
1 tb servistemi taktirdiniz ?

Lenovo'yı bilmende MUX swich diye belirtir özeliklerinde ya da Google'da aratabilirsiniz
MSI çok ısınıyor 6700M 3060 iyi bir ekran kartı ama çok ısıniyor şikayetler çok geliyormuş serviste çalışam arkadaşım dedi
1TB SSD kendim taktım servisi aradım mühendislik okuduğumu söyledim belge istediler attım tamam dediler kendim acıp taktın vida üstündede garanti etiketi neyim yoktu

Yeni konular

Geri
Yukarı