ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN347 alınır mı?

Eki Görüntüle 1292799

Eki Görüntüle 1292800

MSI Alpha 17 a4dek kullanıyorum, 2020 model GP75 şasi. Hiç Monster kullanmadım, çünkü aldığımda almaya değer bir modelleri yoktu.

Attığın örnek 240Hz farkında mısın? Alıntı yapmak gerekirse,

Başından beri 144Hz için konuşuyoruz ve çıkıp 240Hz atıyorsun buraya. 144Hz modellerde OverDrive yok. Oh ne ala, bende buraya 60Hz ekranın gecikme süresini atayım tam olsun.

Notebookcheck en sağlam kaynaklardan biri cahil dostum, Technopat gibi teker teker tüm testleri yapan bir kuruluş.
Ciğer mevzusuna hiç girmiyorum, reklam videolarına aldanma güzel kardeşim. MSI zannettiğin kadar iyi bir marka değil.

Adam incelemiş Laptop 22ms var diyor.
Gidip de Msi en sorunlu ürününü alıp da Msi kötüdür dersen bu senin cahilliğin alırken youtube görmedin mi ?
Bir açıp inceleseydin.
En sorunlu paneli alıp gelip marka kötülüyorsun.
Zaten nickine amd yazan birisinde kafa mı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam incelemiş Laptop 22ms var diyor.
Gidip de MSI en sorunlu ürününü alıp da MSI kötüdür dersen bu senin cahilliğin alırken YouTube görmedin mi?
Bir açıp inceleseydin.
En sorunlu paneli alıp gelip marka kötülüyorsun.
Zaten nickine AMD yazan birisinde kafa mı olur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Azıcık bilgin olsa, bravo ve Alpha'nın aynı olmadığını bilirsin. Takılan panellerin pazardan pazara değiştiğini bilirsin. Creator ve GF66 arasındaki farkı bilirsin. Ayrıca Alpha serisininde en sorunlu ürün olduğuna nereden ulaştın orasınıda bilmiyorum ve kale almıyorum. AMD ile derdin ne onu da bilmiyorum, ama sayelerinde birçok NVIDIA kullanıcısı DLSS benzeri teknolojilere erişebilecek, Intel kullanıcıları yıllarca aynı işlemciye para vermeyecek. Neyse, konumuz AMD değil zaten. Gelip Jarrod'ın her videosunu buraya atmakla bir şey elde edemezsin, kendini de haklı çıkaramazsın. Doğru bilgiye ulaşmak isteyen için bilgide bol kaynakta. Bir yerden sallamakla oluşmuyor bilgi.

Azıcık bilgin olsa, bravo ve Alpha'nın aynı olmadığını bilirsin. Takılan panellerin pazardan pazara değiştiğini bilirsin. Creator ve GF66 arasındaki farkı bilirsin. Ayrıca Alpha serisininde en sorunlu ürün olduğuna nereden ulaştın orasınıda bilmiyorum ve kale almıyorum. AMD ile derdin ne onu da bilmiyorum, ama sayelerinde birçok NVIDIA kullanıcısı DLSS benzeri teknolojilere erişebilecek, Intel kullanıcıları yıllarca aynı işlemciye para vermeyecek. Neyse, konumuz AMD değil zaten. Gelip Jarrod'ın her videosunu buraya atmakla bir şey elde edemezsin, kendini de haklı çıkaramazsın. Doğru bilgiye ulaşmak isteyen için bilgide bol kaynakta. Bir yerden sallamakla oluşmuyor bilgi.
Al onu da incelemiş, çok biliyon ya her şeyi bakaydın notebookcheckten ms ne kadar diye ?
Almazdın o zaman 22 ms Laptopu yine her şey senin cahilliğinde bitiyor.

AMD ile ise derdim yok, beğenmiyorum sevmiyorum leş bir marka.

Al onu da incelemiş, çok biliyorsun ya her şeyi bakaydın notebookcheckten ms ne kadar diye?

2019 o model yalnız:)
Her neyse, o zamanda o bütçede tüm ekranlar aynıydı. MSI'ın GF'si GL'si hepsi aynı ekrana sahipti. Başka seçenek sunmuyordu çok övdüğün MSI. Ve konu senin iddiana göre MSI'ın laptoplarındaki ms değerinin 7'yi geçmemesiydi. Evet geçiyor acı ama gerçek:) konuyu evire çevire nereye getirdin bak, hala lafı ağzında geveleyip duruyorsun. Tartışma bitmiştir bu noktada, yanlış bir bilgiyle başladın ve saçmalıklarını yaymaktan başka bir şey yapmıyorsun forum üyesi. Bundan sonra araştırıp laf etmen tavsiyemdir.

2019 o model yalnız:)
Her neyse, o zamanda o bütçede tüm ekranlar aynıydı. MSI'ın GF'si GL'si hepsi aynı ekrana sahipti. Başka seçenek sunmuyordu çok övdüğün MSI. Ve konu senin iddiana göre MSI'ın laptoplarındaki ms değerinin 7'yi geçmemesiydi. Evet geçiyor acı ama gerçek:) konuyu evire çevire nereye getirdin bak, hala lafı ağzında geveleyip duruyorsun. Tartışma bitmiştir bu noktada, yanlış bir bilgiyle başladın ve saçmalıklarını yaymaktan başka bir şey yapmıyorsun forum üyesi. Bundan sonra araştırıp laf etmen tavsiyemdir.
Seninle konuşulmaz ya cidden, 7ms alsaydın 22 ms bu kadar sorunlu olacağını bilmiyor muydun?
Hepsi aynıydı diyorsun 7ms Laptop yerine 22ms olanı alıyorsun...
Gidip Asus alsaydın.
Ne güzel Freesync teknolojisi sunuyor işte sana Monster ne sunuyor baş...

Al onu da incelemiş, çok biliyon ya her şeyi bakaydın notebookcheckten ms ne kadar diye ?

Öncelikle neden aşağılayıcı cümleler kuruyorsun anlamıyorum. Burada konuştuğun kişiler senin arkadaşın değiller ve böyle konuşulmasını onaylamıyorlar. Sen diyorsun ki MSI ürünlerinin response time'ı düşük. @Radeon RX 5500M'de diyor ki her üründe düşük değil. Sen diyorsun ki niye aldın o zaman? Her yanlışında konudan konu açıyorsun.
Aynı kasa GP serisinde de FreeSync/G-Sync yok. Senin tabirinle "baş" sunuyor MSI?

Öncelikle neden aşağılayıcı cümleler kuruyorsun anlamıyorum. Burada konuştuğun kişiler senin arkadaşın değiller ve böyle konuşulmasını onaylamıyorlar. Sen diyorsun ki MSI ürünlerinin response time'ı düşük. @Radeon RX 5500M'de diyor ki her üründe düşük değil. Sen diyorsun ki niye aldın o zaman? Her yanlışında konudan konu açıyorsun.
Aynı kasa GP serisinde de FreeSync/G-Sync yok. Senin tabirinle "baş" sunuyor MSI
Niye aldın demiyorum, her markanın belli ürünlerinde sıkıntılar olabilir.
Bunu incelemeden kör müsün be adam niye aldın diyorum.
Daha düşük ms modellerde var diyorum.

Bana verdiği cevap: hepsi aynı.
Böyle bağnaz insanlarsınız.

Msi çıkarttığı 10 tane seri var, Alpha serisi gibi ince Laptop serileri daha çok çalışan eve gelince şöyle 3-5 sinematik oyun oynayım diye çıkarttıkları bir seri zaten.

Sen 1.8kg bir Laptoptan ne bekliyorsun ki ?
Belli başlı seriler var.
Ge serisi oyuncular için geliştirilmiş bir seri mesela.
Çok hızlı response time, akıcılık, fps görmek istiyorsan bu seriyi alacaksın.

Katana ve Pulse serilerinde adaptive sync var.
Sen bana 1 tane Adaptive sync olan Monster Laptop göstersene burada Monster güzellemesi yapacağına.

Adam almış 1.8kg Laptop düşük ms ve harika fps veren bir laptop bekliyor.
Kusura bakmayın safsınız yapacak bir şey yok.

Niye aldın demiyorum.
Öncelikle konu zaten MSI'ın giriş seviyesi-üst seviye laptop ve panelleri değil. Sana aynı panel diyorlar, kanıt sunuyorlar ve senin attığın mesajlar.
Teşekkürler Msi panelleri 3-4ms geçmiyor. Gerçi 7ms olduğu da muamma :)
Ben 25.1 kullandım panel numarasını sorgulattigimda GP76 ile ayni paneli kullandığını gördüm. Bilmeden boş sallayan varsa bir şekilde bu cihaza ulaşıp kendi bakabilir. Gerçi bu iş biraz emek istiyor, boş sallamak bedavayken hele...
Burada cihazı kullanmış bir hocamın yorumu var. Sen bu mesaja cevap verdin mi?
Msi kullandığına inancım 0, muhtemelen bozuk bir Monster Laptopun var gelip Monster güzellemesi yapıyorsun.
Response time süresinde Dünya üzerinde Msi geçen yok.
O laptopun overdrive kapalıyken 6.2ms verir açıkken 3.27 cahil kardeşim benim.

Eki Görüntüle 1292746
Burada karşı taraf hakkında atıp tutuyorsun, sonuç ne? MSI kullanıyormuş.
Panelde ölü piksel ve sızma sorunları çok. Aslında aynı sorunlar MSI'da da oluyor fakat orada kalite kontrol daha iyi. Dolayısıyla daha az yaşanıyor. Cihaz tamamı ile MSI evet ölü piksel çok ve bu Monster'ın zayıf kalite kontrolünün suçu. Ben Monster'ı övmüyorum sadece cihazın MSI olduğunu söylüyorum.

Öncelikle konu zaten MSI'ın giriş seviyesi-üst seviye laptop ve panelleri değil. Sana aynı panel diyorlar, kanıt sunuyorlar ve senin attığın mesajlar.

Burada cihazı kullanmış bir hocamın yorumu var. Sen bu mesaja cevap verdin mi?

Burada karşı taraf hakkında atıp tutuyorsun, sonuç ne? MSI kullanıyormuş.
Panelde ölü piksel ve sızma sorunları çok. Aslında aynı sorunlar MSI'da da oluyor fakat orada kalite kontrol daha iyi. Dolayısıyla daha az yaşanıyor. Cihaz tamamı ile MSI evet ölü piksel çok ve bu Monster'ın zayıf kalite kontrolünün suçu. Ben Monster'ı övmüyorum sadece cihazın MSI olduğunu söylüyorum.
ssd farklı ram farklı hala aynı diyorsunuz...
Kafa vura vura mı anlatacağız illa ki

Geri
Yukarı