ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN086 alınır mı?

Lenovo'yı bilmende MUX swich diye belirtir özeliklerinde ya da Google'da aratabilirsiniz
MSI çok ısınıyor 6700M 3060 iyi bir ekran kartı ama çok ısıniyor şikayetler çok geliyormuş serviste çalışam arkadaşım dedi
1TB SSD kendim taktım servisi aradım mühendislik okuduğumu söyledim belge istediler attım tamam dediler kendim acıp taktın vida üstündede garanti etiketi neyim yoktu
O ne işmiş ya? Ben Legion'un macununu kendim yenilemiştim kimseye sormadan :D

Arkadaşlar ASUS'un HN011 ile HN086 arasındaki fark nedir ikisi de aynı özellik.
Lenovo'yı bilmende MUX swich diye belirtir özeliklerinde ya da Google'da aratabilirsiniz.
MSI çok ısınıyor 6700M 3060 iyi bir ekran kartı ama çok ısıniyor şikayetler çok geliyormuş serviste çalışam arkadaşım dedi.
1TB SSD kendim taktım servisi aradım mühendislik okuduğumu söyledim belge istediler attım tamam dediler kendim acıp taktın vida üstündede garanti etiketi neyim yoktu.

ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN011. ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN086. arasındaki fark nedir?
Arkadaşlar yok mu bilgisi olan sipariş vereceğim.

Son düzenleme:

ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN086​

ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN347 bu bilgisyar yenilenmiş ürün olarak satılıyor​

Sizce hangisini almalıyım? Kararsız kaldım. ASUS'un rufushed ürünleri nasıl hiç bilgim yok.
Aldığın ASUS Rog Strix G513qm-hn086 modelinin ekran kartı kaç W acaba

Alınmaz net. Bu bilgisayarı alırsan ertesi gün burada ''Düşük performans sorunu'' başlığı açacaksın. Mesele sadece MUX Switch değil. Bu laptobu dual channel yapmayacaksan alma. Ayrıca soğutması da aman aman iyi değil.

Tongfang üretimi bu model Asus'un tüm 3060'lı modellerinden daha iyidir. Hem kasa, hem performans hem de soğutma performansı bakımından.

Almışsınız şimdi gördüm. Oyunlarda ekran kartı %99'da stabil çalışmayacak bilginize.

Aldığın ASUS ROG STRIX G513QM-HN086 modelinin ekran kartı kaç W acaba.

ekran kartı detayları.
Minimum clock Frequency'in each GPU
:817MHz

default base clock Frequency by tgp:1387MHz

ROG Boost clock Frequency:1702MHz

ROG Boost clock +OC 100MHz:1802MHz

maximum graphic Power (with dB2.0):130

dB2.0:yes

wm2.0:yes

Advanced optimus:no

resizable bar:yes

130W hocam iyice araştırdım.
Aldığın ASUS Rog Strix G513qm-hn086
Asus ROG Strix G15 G513QM-HN011

Bu modeller arasında ne fark var peki benim baktığım kadarıyla
hn086 modelinde 1×16 ram
hn011 modelinde 2×8 ram
Alınmaz net. Bu bilgisayarı alırsan ertesi gün burada "Düşük performans sorunu" başlığı açacaksın. Mesele sadece MUX Switch değil. Bu laptopu Dual channel yapmayacaksan alma. Ayrıca soğutması da aman aman iyi değil.

Tongfang üretimi bu model ASUS'un tüm 3060'lı modellerinden daha iyidir. Hem kasa, hem performans hem de soğutma performansı bakımından.

Almışsınız şimdi gördüm. Oyunlarda ekran kartı %99'da stabil çalışmayacak bilginize.

Bende bu model ile arasında kaldım Monster problem çıkarır diye pek istemiyorum Şikayetvar da o kdr problem yaşayan insan varki

Aldığın ASUS ROG STRIX G513QM-HN086
ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN011

Bu modeller arasında ne fark var peki benim baktığım kadarıyla.
HN086 modelinde 1×16 RAM.
HN011 modelinde 2×8 RAM.

Vallahi hocam bende bir fark görmedim ikisini karşılaştırdım ikisi de aynı 1X 16 olanını aldım 20.500'e diğeri 23 bin civarındaydı.
Aldığın ASUS ROG STRIX G513QM-HN086
ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN011

Bu modeller arasında ne fark var peki benim baktığım kadarıyla.
HN086 modelinde 1×16 RAM.
HN011 modelinde 2×8 RAM.

Bende bu model ile arasında kaldım Monster problem çıkarır diye pek istemiyorum Şikayetvar da o kdr problem yaşayan insan varki.

Mosnterin aynısı kayınçom da var iki tane aldılar biri evde diğeri serviste servisdeki gelince evdekini gönderiyor.

Geri
Yukarı