ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF266 alınır mı?

goddamn

Centipat
Daha fazla  
Panel ve kasa kalitesi önemliyse düşünülebilir sadece, onun dışında daha performanslı alternatifler var.

Panel ve kasa kalitesi önemliyse düşünülebilir sadece, onun dışında daha performanslı alternatifler var.

Acer hakkında olumsuz çok yorum gördüm çok araştırmadım bu nedenle ama attığınız sağlam duruyor panel ve kasa kalitesi açısından ROG daha mı iyi peki?

Acer hakkında olumsuz çok yorum gördüm çok araştırmadım bu nedenle ama attığınız sağlam duruyor panel ve kasa kalitesi açısından ROG daha mı iyi peki?
Evet daha iyi.

Hocam satıcı ekran kartına 95watt demiş. Performansı nasıl olur? 3060 140w modele göre fark çok mudur?

Ekran kartı 150w hocam.
Peki bu nitro’lar uzun ömürlü olur mu sizce? Kasa kalitesinin kötü olduğundan bahsetmiştiniz. Genel bir sorun mudur yoksa sadece ekran görüntüsü mü biraz düşük?

Birkaç gün içinde karar verip alacağım ben de fiyatlar çıkmaya başladı. 3070 nitro mu yoksa 3060 kaliteli kasa(tulpar, legion, rog vs.) kararsızlığındayım. Hangisi daha uzun gider acaba?

Peki bu Nitro'lar uzun ömürlü olur mu sizce? Kasa kalitesinin kötü olduğundan bahsetmiştiniz. Genel bir sorun mudur yoksa sadece ekran görüntüsü mü biraz düşük?

Birkaç gün içinde karar verip alacağım ben de fiyatlar çıkmaya başladı. 3070 Nitro mu yoksa 3060 kaliteli kasa(Tulpar, Legion, ROG vs.) Kararsızlığındayım. Hangisi daha uzun gider acaba?

Kasa kalitesi kötü değil, giriş seviyesi bir model için gayet iyi kasası. Sadece panel kalitesi kötü, panel sıkıntı olmazsa sizin için Nitro.

Peki bu Nitro'lar uzun ömürlü olur mu sizce? Kasa kalitesinin kötü olduğundan bahsetmiştiniz. Genel bir sorun mudur yoksa sadece ekran görüntüsü mü biraz düşük?

Birkaç gün içinde karar verip alacağım ben de fiyatlar çıkmaya başladı. 3070 Nitro mu yoksa 3060 kaliteli kasa(Tulpar, Legion, ROG vs.) Kararsızlığındayım. Hangisi daha uzun gider acaba?

Bende de aynı durum kanka her şeyde illa bir kusur çıkıyor tam içime sinecek yorumlar vs birden başka modele yöneliyorum. ROG çok içime sindi ama kullananlar kronik problemler var deyince bir durdum. Legion nasıl ona da bir bakacağım en son genel karşılaştırma yapıp birkaç güne almam lazım.

Bende de aynı durum kanka her şeyde illa bir kusur çıkıyor tam içime sinecek yorumlar vs birden başka modele yöneliyorum. ROG çok içime sindi ama kullananlar kronik problemler var deyince bir durdum. Legion nasıl ona da bir bakacağım en son genel karşılaştırma yapıp birkaç güne almam lazım.
Evet bir türlü netleştiremedim, dediğin gibi kusursuz bilgisayar yok.
Victus’da mux olsa alıp geçeceğim valla en sorunsuz o gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı