ASUS ROG STRIX G15 modelinde kilitlenme sorunu devam ediyor mu?

@Uton yaşıyordu diye hatırlıyorum, önceki modellerinde de vardı ama driver guncellemesiyle vs çözdüm deniliyordu. Yeni modelde fazla rastlayan görmedim.

Hocam o donma dediğiniz Windows 11 ile alakalı olabilir. Diğer cihazımda da aynısını yaşıyorum.
Hem oyunda hem normal kullanım esnasında birkaç saniye süren donmalar oluyor. Windows 10'a geçiş yapsam düzelir mi? Ben de Windows 11'den şüphelenmiştim ama bu donma sorununu aynı cihazda yaşayan başkaları da olunca cihazla alakalı diye üstelemedim.

Hem oyunda hem normal kullanım esnasında birkaç saniye süren donmalar oluyor. Windows 10'a geçiş yapsam düzelir mi? Ben de Windows 11'den şüphelenmiştim ama bu donma sorununu aynı cihazda yaşayan başkaları da olunca cihazla alakalı diye üstelemedim.

Hocam benim masaüstü bilgisayarımda bile oluyor. Yüksek ihtimal Windows ile alakalı ama yine de Windows 10'a geçmenizi önermem.

Hocam çok sık mı oluyor ve konuda bahsettiğim cihazı mı kullanıyorsunuz?

Merhaba, ASUS ROG STRIX G15 modelinde kilitlenme sorunu hala devam ediyor mu? Ediyorsa eğer, ASUS laptop değişimi yapıyor mu?

Donmadan kastınız WattMan hatası olabilir. Dahili AMD ekran kartı yüzünden WattMan hatası oluyor sorun bende mevcut. Ekran ya tamamen gidiyor ya da gidip geliyor. Bunun çözümü kullandığınız tarayıcıda ayarlardan "donanım hızlandırma" özelliğini kapatmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı