ASUS ROG STRIX G15 modelleri arasındaki fark nedir?

• Konuyu başlatan lalos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B

lalos

Femtopat
Daha fazla  
Bu iki ürün arasında ne fark var? Biri HF206 biri hf207.

Diğer sorumda bu attığım modelle arasındaki performans farkı 10000 TL'yi hak ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki ürün arasında ne fark var? Biri HF206 biri hf207.

Diğer sorumda bu attığım modelle arasındaki performans farkı 10000 TL'yi hak ediyor mu?

3070ti modellerinden uzak dur bu modeller sorunlu. Ben aldım çok sorun yaşadım

Bir kaç gündür güzel bir gaming laptop bulmaya çalışıyorum. Hangi modelde karar kılsam sorunlu çıkıyor. Sizin önerebileceğiniz sorunsuz modeller nedir?
Lenovo legion sağlam makinedir ben keşke onu alsaydım diye her gün pişmanlık yaşıyorum bu arada kesinlikle Amazondan alın 30 gün koşulsuz iade hakkınız var (tabii kendi sattığı ürünleri alın)

Lenovo legion sağlam makinedir ben keşke onu alsaydım diye her gün pişmanlık yaşıyorum bu arada kesinlikle Amazondan alın 30 gün koşulsuz iade hakkınız var (tabii kendi sattığı ürünleri alın)
Lenovo laptoplar biraz pahalı geldi bana.

Bu laptop alınır mı?

Lenovo laptoplar biraz pahalı geldi bana.

Bu laptop alınır mı?
Bu laptop watt değeri az yani ortalama rtx 3060 laptoplar gibi performans verir tavsiye etmiyorum. Lenovo pahalı ama orta düzeyde en kaliteli marka odur.

Merhaba bende ASUS ROG G513RW HF207 versiyonu var. Hiçbie problem yaşamadım ve ASUS ROG kalitesi bir muazzam. Acer gibi markalardan uzak durmanızı tavsiye ederim ucuza kaçmak için Acer almaya gerek yok. HF206 ve HF207 arasındaki en önemli fark şu: HF206 16 GB DDR4 3200MHz RAM kullanırken. HF207 16 GB DDR5 4800MHz RAM kullanıyor. DDR5'in DDR4'ten ne kadar daha hızlı olduğunu söylememe gerek yok. Alet gayet şık ve güzel 1 aydır kullanıyorum.

Geri
Yukarı