ASUS ROG STRIX G15 vs Excalibur G770

Mehmet Alkan

Centipat
Daha fazla  
Rog Strix
Excalibur

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. 2 hafta içerisinde laptop alacağım, yukarıya linkini bıraktığım iki laptop arasında kaldım. Biri işlemcide, diğeri ekran kartında üstün. Görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bana kalırsa Excalibur'u seçerdim. Genellikle çok kötülüyorlar ısınma problemi diye ama ben 1 yıldır Excalibur G770 kullanıyorum ve RDR2 yüksek ayarlarda 80 dereceyi geçmedi.

Rog Strix
Excalibur

Herkese iyi Sosyaller arkadaşlar. 2 hafta içerisinde laptop alacağım, yukarıya linkini bıraktığım iki laptop arasında kaldım. Biri işlemcide, diğeri ekran kartında üstün. Görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Şimdi Excalibur kötülemeye gelecekler ama 1 yıldır kullanıyorum BIOS'u hariç üzmedi ha 23K bütçem varsa ROG STRIX alırdım ben.

Bana kalırsa Excalibur'u seçerdim. Genellikle çok kötülüyorlar ısınma problemi diye ama ben 1 yıldır Excalibur G770 kullanıyorum ve RDR2 yüksek ayarlarda 80 dereceyi geçmedi.
Ben de almaya niyetlendim ama herkes farklı bir deneyim yaşamış sanki. Bakacağız artık, teşekkür ederim.

Şimdi Excalibur kötülemeye gelecekler ama 1 yıldır kullanıyorum BIOS'u hariç üzmedi ha 23K bütçem varsa ROG STRIX alırdım ben.
Anladım, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı