Excalibur G870 vs ROG STRIX G15

Bütçe
Max 35.000

kerem549

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda bir laptopa ihtiyacım var. Fiyatlar malumunuz, güzel bir cihaz almak epey pahalı artık. Hem sanal makine kullanırken hem de oyun oynarken işimi gören bilgisayar almak istiyorum. Excalibur G870 ile ROG STRIX G15'in arasında kaldım. Excalibur fiyat ve özellik olarak çok daha iyi duruyor ancak Excalibur için kronik alınmaz diyorlar. ROG STRIX kullanan arkadaşlarım, kullandıkları cihazları öneriyorlar. Ben aradaki fiyat farkından ve özellik farkından dolayı çok kararsızım. Excalibur alınır mı? Alırsam ne tür sorunlarla karşılaşabilirim? Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var, önerebileceğiniz başka cihazlara da açığım. Şimdiden fikir belirten arkadaşlara çok teşekkür ederim. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman Excalibur almayın kağıt üzerinde özellikleri iyi gibi görünebilir fakat bu aklınızı çelmesin kronik sorunları olduğu doğrudur ve çok ısınıyor.

Öyle diyor herkes, teşekkürler.

ROG STRIX, Victus'tan daha iyi deniyor bazı yerlerde. Cihazlardan birini kullanabilme şansınız oldu mu?

4060 modeli daha mantıklı arada 4K var.

4060 modeli daha mantıklı arada 4K var.
Şu an kafamdaki en mantıklı seçenek bu. Buna ayrıyeten SSD ekletmem gerekecek sadece. Teşekkürler.

Bu fiyat bandında bu mantıklı. Sadece 8 GB Ram eklemesi yapmak gerekiyor.
Acer laptopların işlemcisi pek beğenilmemiş sanırım. Öyle yorumlar gördüm siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca RAM yükseltmesi gerek bu cihaza da. Teşekkürler.

Hiçbiri.

+8 GB RAM

Bu veya az daha çıkarsanız.

15 ısınma sorunlarıyla uğraşmakta alınırsa 16 alınmalı.

Geri
Yukarı