ASUS ROG STRIX G15'te ölü piksel olması

bigc

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sıfır laptopta ölü piksel olduğunda iade de sorun oluyor mu?

Aşağıdaki linkteki laptopu aldım. Laptopta ölü piksel vardı hemen paketleyip geri gönderdim. 2 hafta geçti iade hala inceleniyor yazıyor. ASUS destek hattını aradım ve serviste olup olmadığını sordum. Laptop herhangi bir yetkili serviste değil. 21 iş günü inceleme süreleri varmış.

Başka bir konu açtım fakat moderatör konuyu taşımış ve taşıdığı konuya cevap yazamıyorum.

Aşağıdaki linkteki laptopu aldım. Laptopta ölü piksel vardı hemen paketleyip geri gönderdim. 2 hafta geçti iade hala inceleniyor yazıyor. ASUS destek hattını aradım ve serviste olup olmadığını sordum. Laptop herhangi bir yetkili serviste değil. 21 iş günü inceleme süreleri varmış.

Başka bir konu açtım fakat moderatör konuyu taşımış ve taşıdığı konuya cevap yazamıyorum.

Ediliyor rahatça iade git hakkını ara.

Lenovo için yanlış değilsem belirli bir ölü piksele kadar iade almıyorlardı. ASUS için bilmiyorum. Umarım iadeniz kabul edilir gerçekten can sıkıcı bir sorun.

Kaç gün oldu alalı? 14 günden azsa direk Trendyol'dan iade talebi yapsan koşulsuz almak zorunda idiler.
Aldığım gün iade talebi oluşturdum ertesi gün geri gönderdim. Trendyol'a sordum ürün açıldığı için 2. el oluyormuş bu nedenle geri alıp almamak satıcıya kalmış dedi. Çok saçma bir gerekçe. İlla tüketici hakemi ile uğraştıracaklar

Aldığım gün iade talebi oluşturdum ertesi gün geri gönderdim. Trendyol'a sordum ürün açıldığı için 2. el oluyormuş bu nedenle geri alıp almamak satıcıya kalmış dedi. Çok saçma bir gerekçe. İlla tüketici hakemi ile uğraştıracaklar.

Bana sorunlu olduğu için servisten rapor almanız gerek demiştiler. servisten rapor alınca değişim yaptım.

Laptopu ayın birinde aldım ve ikisinde iade ettim.
Sipariş durumu trendyol'da hala inceleniyor görünüyor.

Güncelleme olsun.

1 ay sonunda iade işlemi tamamlandı. Sanırım Trendyol'un sistemi iadeyi 30 günün sonunda otomatik olarak yaptı. Yani satıcı firmanın iadeyi yaptığını düşünmüyorum.

İyi yanı şu, laptop fiyatları benim aldığım zamana göre fiyatı düşmüş. Ben laptopu aldığımda fiyatı 36999 tl idi. Şuan aynı ürün 34019tl. Kötü yanı ise taksit sayıları da düşmüş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı