ASUS ROG STRIX G16 G614JV-N3158 alınır mı?

misswashere

Zeptopat
Daha fazla  
Orta halli bir oyun laptopı almak istiyorum. Hem oyun oynayacağım hem de standart PC işlerini yapacağım. Araştırmalarım sonucu ASUS ROG STRIX G16 G614JV-N3158 modeline karar verdim. Tavsiye eder misiniz?

Özellikleri.
i7 13650HX.
16 GB RAM.
512 GB SSD.
GeForce RTX4060.
Şu an 46k fiyatı.
Maksimum bütçem 50k.

Orta halli bir oyun laptopı almak istiyorum. Hem oyun oynayacağım hem de standart PC işlerini yapacağım. Araştırmalarım sonucu ASUS ROG STRIX G16 G614JV-N3158 modeline karar verdim. Tavsiye eder misiniz?

Özellikleri.
i7 13650HX.
16 GB RAM.
512 GB SSD.
GeForce RTX4060.
Şu an 46k fiyatı.
Maksimum bütçem 50k.

ROG kullanıcısı olarak çok pahalı aynı model bende de var ama bu fiyata 4070 bulunur tabii ki de ROG'un kalitesi tartışılmaz.

ROG kullanıcısı olarak çok pahalı aynı model bende de var ama bu fiyata 4070 bulunur tabii ki de ROG'un kalitesi
Asus rog marka istediğim için başka markaya bakmadım hiç.

ROG kullanıcısı olarak çok pahalı aynı model bende de var ama bu fiyata 4070 bulunur tabii ki de ROG'un kalitesi tartışılmaz.
Asus ROGda bu fiyata 4070li bulabilir miyim ki?

ROG almak istiyorsan attığını alabilirsin ama ROG ekran kartı düşecek kadar premium hissettirmez Nitro 16 ya göre haberin olsun ben yapma derim ama sonucta karar senin.
Anladım. O zaman bir bakayım Nitro 16 da. Teşekkürler fikir için.

Peki memnun musunuz laptopdan? Size göre artı eksi yönlerini söyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı