ASUS ROG STRIX G16 oyunlarda 97 dereceye kadar çıkıyor

Hocam sıcaklık şehirde çok artıyor hala görevi bitiremedim uzun sürdü ama 75'lere kadar düşüyor sıcaklık ben size tam olarak dönerim birazdan.

Hocam maksimum 87 gördüm Cyberpunk'ta ortalama 82 diyebilirim çok güzel bir ayarmış. Başka sorun olursa sizinle tekrar iletişime geçsem sıkıntı olur mu?

Hocam sıcaklık şehirde çok artıyor hala görevi bitiremedim uzun sürdü ama 75'lere kadar düşüyor sıcaklık ben size tam olarak dönerim birazdan.

Hocam maksimum 87 gördüm Cyberpunk'ta ortalama 82 diyebilirim çok güzel bir ayarmış. Başka sorun olursa sizinle tekrar iletişime geçsem sıkıntı olur mu?

Son olarak hocam boşta gene 55-57 arası sıcaklıklar değişiyor acaba gene fazla mı iletişime geçeyim mi ASUS ile.

@Gregorz Brzecz. Hocam ne dersiniz?

Son düzenleme:

Son olarak hocam boşta gene 55-57 arası sıcaklıklar değişiyor acaba gene fazla mı iletişime geçeyim mi ASUS ile.

@Gregorz Brzecz. Hocam ne dersiniz?
Yeni gördüm mesajı, 55-57 normal. Servise vermene gerek yok. Yazabilirsin sorun olduğunda.

Yanlış söyledim, servise gitmene gerek yok. Kullanmaya bak bence serviste sürünme boşuna ekstra bir şey yapmayacaklar.

Doğru diyorsunuz hocam son olarak kasanın arkasında toz filtreleri var oralar bolca toz dolmuş kasayı geçenlerde rahatlıkla söktüm acaba oralardaki tozu temizlemem bir şey etkiler mi?

Yok temizleyebilirsin. Çentik kırmamaya dikkat et sadece ve pili sökmeden anakarta temas etme.

Yanlış bilmiyorsam hocam benim cihazda kapak açıldığı an pilin bağlantısı kesiliyor.

Geri
Yukarı