ASUS ROG STRIX G17 G713IE-HX0017 incelemesi

Hocam ben onları yapmadan tek bir şey indirerek düzelttim. ASUS Aura: Campaigns buradan Aura'yı indirdim kurarken de sadece Aura'yı kurdum ve düzeldi. ileride tekrardan Armoury'ye güncelleme geldi yaptım ve bozuldu. Tekrardan bunu kurdum düzeldi. Aklınız varsa o güncellemeyi de yapmayın

Farklı çözüm bulmuşsunuz sevindim yeni alanlara da kilavuz olur

Ben hepsini yaptım gayet düzgün çalışıyor

Rog forumların da zaten doğru düzgün bilgi de yok bu konularla ilgili

Merhaba biraz geç oldu ama bilgisayarla alakalı bir şey soracağım fanlar çok ses yapıyor mu?

Monster bilgisayarlar duyduğum kadarıyla boşdaken de çok ses yapıyor öyle olmaması çok iyi büyük ihtimalle alacağım bu bilgisayarı

Monster bilgisayarlar duyduğum kadarıyla boşdaken de çok ses yapıyor öyle olmaması çok iyi büyük ihtimalle alacağım bu bilgisayarı

Masaüstü kullanımda slient mod kullanırsanız gayet sessiz

Masaüstü kullanımda slient mod kullanırsanız gayet sessiz
Sistem boşta şu anda kaç derece gösteriyor? Ayrıca chrome ile surf yaparken kaç dereceye çıkıyor?
Memnun musunuz? Bugün satın alacağım aynı model aklımda o yüzden soruyorum.
Bir de ARGB klavye değil mi bu?

Şu anda 50 derece gösteriyor Firefox ile 57 derece 5 6 pencere açık 4 b bölge rgb klavye var

Sıcaklık değerleri bence kullanıcıdan kullanıcıya değişebilir benim rahatsız olduğum bir durum yok

Önemli olan yükte kullanımda bir ısınma olmasın. Bazı modeller mesela 70 dereceye kadar fan bile çalıştırmıyor ama biz bunlara kötü bir soğutması var demiyoruz.

Bende aynı cihaz var servis cihazın icine etti ve kargoda darbe yedi siz siz olun servise cihaz göndermeyin. Tuketici hakem ile işi çözdüm yeni cihaz yok alternatif cihaz önerdiler almak almamak arasında kaldım. Forumda konu açtım fikir ve görüşler icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…