ASUS ROG STRIX G18 nasıldır?

@Merk bu cihaz benim de gözüme çarptı. 95k fiyata bulabildim. Bütçemi biraz zorlarsam almayı düşünüyorum. Siz aldınız mı ve ne kadara bulabildiniz?

Ben yurt dışından almayı düşünüyorum henüz almadım fakat kasım ayı gibi almayı düşünüyorum.

@RedManetics sıcaklıkları ne durumda acaba?

@Merk aldınız mı?

Yok henüz almadım.

@RedManetics sıcaklıkları ne durumda acaba?

@Merk aldınız mı?

Evet sipariş verdim kargoya verildi bakalım anlatıldığı kadar güzel mi.

Son düzenleme:
Ben yurt dışından almayı düşünüyorum henüz almadım fakat kasım ayı gibi almayı düşünüyorum.

Yok henüz almadım.

Evet sipariş verdim kargoya verildi bakalım anlatıldığı kadar güzel mi.
Hocam güle güle kullanın. şu an bende de Strix G18 G814JZ-N6002W modeli var yaşadığınız herhangi bir sorun var mı? ben daha yeni bu akşam ışık sızması problemi gördüm. Sizde var mı? Ve CPU GPU sıcaklıkları nasıl?

Hocam güle güle kullanın. Şu an bende de STRIX G18 G814JZ-N6002W modeli var yaşadığınız herhangi bir sorun var mı? Ben daha yeni bu akşam ışık sızması problemi gördüm. Sizde var mı? Ve CPU GPU sıcaklıkları nasıl?

Ustam şu 3-4 gündür çok büyük bir problem yaşıyorum laptop şarj kablosu takılı değilken gayet güzel çalışıyor fakat şarj kablosunu bağladığımda normalde CS2 de 370-400 FPS alırken bazen 130 bazen 80 FPS almaya başladım ve bu çok can sıkıcı. Başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Ustam şu 3-4 gündür çok büyük bir problem yaşıyorum laptop şarj kablosu takılı değilken gayet güzel çalışıyor fakat şarj kablosunu bağladığımda normalde CS2 de 370-400 FPS alırken bazen 130 bazen 80 FPS almaya başladım ve bu çok can sıkıcı. Başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
hocam ben de panel overdrive seçeneğini açamıyorum şu an. Sizin ki armory crate üzerinden mod seçili mi? Bazen windows ayarını kullanabiliyor. Armory crate üzerinden mod seçiminin üzerinde bir ünlem varsa ona basın. Açıklama sizi bilgilendirecektir. Eğer ünlem yoksa bios ayarlarıyla alaklı olabilir ama tam emin değilim.

Hocam ben de panel OverDrive seçeneğini açamıyorum şu an. Sizin ki Armoury Crate üzerinden mod seçili mi? Bazen Windows ayarını kullanabiliyor. Armoury Crate üzerinden mod seçiminin üzerinde bir ünlem varsa ona basın. Açıklama sizi bilgilendirecektir. Eğer ünlem yoksa BIOS ayarlarıyla alaklı olabilir ama tam emin değilim.

GPU Ultimate modunda fan modu seçenekleri de Turbo'da bu arada sorun çözüldü gibi bir anlığına neden böyle oldu anlayamadım.

hocam şimdi aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum neden böyle oluyor ki acaba?

Hocam linki var mı? Orada tanıdığım var, fiyat iyiymiş.
i7 modeli kalmamış galiba ama i9 modeli 2550 dolar. G16 ve aynı konfigurasyon ise 2400 dolar.
Buradan ulaşabilirsiniz. Telegram grupları da var, Taşkent'de dükkanları da var sanırım.

Geri
Yukarı