ASUS ROG STRIX G18 RTX 4070 nasıldır?

HP Omen 17-CK2010NT 7P6m3EA modelini bugün teslim aldım. Cahilliğimden 2TB ssdiyi yanlış okuyup Windows 11'i kuramadım bugün. Laptopun her şeyi harika performans olarak, ekran olarak ama klavyesi çok farklıymış. Tuşların yerleri çok garip konumlandırılmış. Bakmadan yazamıyorum şu anda. Alacak olursanız diye yazdım.

HP Omen 17-CK2010NT 7P6m3EA modelini bugün teslim aldım. Cahilliğimden 2TB ssdiyi yanlış okuyup Windows 11'i kuramadım bugün. Laptopun her şeyi harika performans olarak, ekran olarak ama klavyesi çok farklıymış. Tuşların yerleri çok garip konumlandırılmış. Bakmadan yazamıyorum şu anda. Alacak olursanız diye yazdım.
ssd kapasitesi ile win11 ile iliskisi nedir acaba?

SSD kapasitesi ile Windows 11 ile iliskisi nedir acaba?

Kurulum sırasında SSD tamamen dolu gözüktüğü için Windows kurulamıyordu. Bende hiç dikkat etmediğim için saatlerce çözüm yolu aradım durdum. Sonra biraz ara verip, yemek yiyip geldikten sonra jeton düştü. SSD'yi sıfırladıktan sonra kurulumu yaptım.

Ben 1 haftadır kullanıyorum.En büyük artısı ekran kalitesi.Oyun olarak sadece cod mw2 ve assasins creed valhala denedim.Cod 2k da 130-150 , valhalla ise 2kda 80-90 full hd de 120 civarinda geziniyor.ram 16 gb ama bir sorun yaşamadım.hp kagit üzerinde daha iyi gözüküyor,kullanan arkadaşlardan yorumlarını duymak lazım birde.Fiyat olarak birbirine yakınsa hp de alınabilir.
Ben genel olarak çok memnun kaldım.

tabi arkada 3 oyun ve 20 google sekmesi acikti. oyle ss aldim :) sonra da geldim buraya attim

Yeni konular

Geri
Yukarı