ASUS ROG STRIX G18 vs M2 Pro MacBook Pro

apple alırsam performans olarak kaybım olur mu?
Olmaz. Bataryadayken de şarj aletindeyken de performans her zaman en üst seviyede olur. Dışardayken zaten pil ömrü sıkıntın olmaz. Baktığın mac zaten 1600 nit'e ulaşıyor ve OLED benzeri miniLED ekran teknolojisine sahip. Linkini attığın bilgisayarlar karşılaştırılmaz bile ekran olarak.

Eğer grafik tasarım programlarınız ağır ve canım sıkıldığında oyun falan oynarım diyorsanız asus rog daha mantıklı olacaktır. Windows pc her açıdan daha iyi bana göre. Macbook alırsanız batarya süresi ve ekran kalitesi sizi çok memnun eder.
şöyle okuduğum için çok oyunlara bakamayacağım işlerimde en iyi performansı verebilecek laptopu tercih etmek istiyorum

Eğer grafik tasarım programlarınız ağır ve canım sıkıldığında oyun falan oynarım diyorsanız asus rog daha mantıklı olacaktır. Windows pc her açıdan daha iyi bana göre. Macbook alırsanız batarya süresi ve ekran kalitesi sizi çok memnun eder.
Apple alırsanız çok ağır işler yapmazsanız bataryada performans kaybı fazla yaşamazsınız ve taşınabilirlik olarak daha iyi.
Adam zaten ağır iş yapmak için alıyor. Yanlış yönlendirme yapıyorsun. Sanki Windows'ta "ağır iş" yaptığında batarya ömründen gitmeyecek mi? :D

Olmaz. Bataryadayken de şarj aletindeyken de performans her zaman en üst seviyede olur. Dışardayken zaten pil ömrü sıkıntın olmaz. Baktığın mac zaten 1600 nit'e ulaşıyor ve OLED benzeri miniLED ekran teknolojisine sahip. Linkini attığın bilgisayarlar karşılaştırılmaz bile ekran olarak.
o zaman macbook almak daha mantıklı diye yorumladım

Size sorulursa cevap verin. Konuşmanızdan anladığım kadarıyla da MacBook diye ölüp bitenlerdensiniz sanırım. İşiniz nedir? Animasyon yapıyor musunuz?

Adam zaten ağır iş yapmak için alıyor. Yanlış yönlendirme yapıyorsun. Sanki Windows'ta "ağır iş" yaptığında batarya ömründen gitmeyecek mi? :D
Ben onu kastetmemiştim. Eğer bataryada kullanırsa windows pc lerde bataryada performans düşük kaldığı için demiştim. Şarjda iken tam performans veriyor sadece

Geri
Yukarı