ASUS ROG STRIX G18 vs M2 Pro MacBook Pro

Emir-EA

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar grafik tasarım ve animasyon için dizüstü bilgisayar arayışındayım bütçem;

Bu iki dizüstü bilgisayara yetiyor sizce grafik tasarım ve animasyon için hangisi daha iyi olur veya farklı önerileriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar grafik tasarım ve animasyon için dizüstü bilgisayar arayışındayım bütçem;

Bu iki dizüstü bilgisayara yetiyor sizce grafik tasarım ve animasyon için hangisi daha iyi olur veya farklı önerileriniz var mı?

Birisi oyun için birisi iş ve grafik için oyun oynamayacaksanız MacBook alın.

MacBook çok iyi bilgisayar ama 32" Monitör bile bana anca yettiği için 14" çok küçük bir ekran. Habire zoom yapa yapa çalışmaktan gözü bozulur insanın. ASUS'ta her şeyi yaparsın, Apple'da sadece iş yaparsın aradaki fark bu.

Mac'teki batarya performansını başka hiçbir cihazda bulamazsın. Ayrıca Windows cihazlarda bildiğin üzere şarj aletini takmadığın sürece %100 performans alamıyorsun. XPSlerde bile %15-20lik bir performans kaybı oluyor şarj aleti takılı değilken.

MacBook çok iyi bilgisayar ama 32" Monitör bile bana anca yettiği için 14" çok küçük bir ekran. Habire zoom yapa yapa çalışmaktan gözü bozulur insanın. ASUS'ta her şeyi yaparsın, Apple'da sadece iş yaparsın aradaki fark bu.
apple alırsam performans olarak kaybım olur mu?

Eğer grafik tasarım programlarınız ağır ve canım sıkıldığında oyun falan oynarım diyorsanız asus rog daha mantıklı olacaktır. Windows pc her açıdan daha iyi bana göre. Macbook alırsanız batarya süresi ve ekran kalitesi sizi çok memnun eder.

apple alırsam performans olarak kaybım olur mu?
Apple alırsanız çok ağır işler yapmazsanız bataryada performans kaybı fazla yaşamazsınız ve taşınabilirlik olarak daha iyi.

Geri
Yukarı