ASUS ROG STRIX G512LV-HN267 nasıldır?

Bütçe
15000
Açıkçası içindeki RAM'i bulman zor. Ben sıfırdan kit aldım. İçindeki RAM'de kenarda duruyor.
Hocam bende g512lv-hn165 modeli mevcuttu ancak Aras Kargo çaldırdı ve tazmin almaya çalışıyorum. Bugün tazmin formu doldurdum hatta ve beklentim 15-20 güne inşallah ödeme alacağım yönünde ve eski cihazım beyaz(buz mavisi) olduğu için siyah versiyonu olan bu cihazı almak istiyorum. Aldığımda siz bana boştaki orijinal Rami satar mısınız?

Hocam bende g512lv-hn165 modeli mevcuttu ancak Aras Kargo çaldırdı ve tazmin almaya çalışıyorum. Bugün tazmin formu doldurdum hatta ve beklentim 15-20 güne inşallah ödeme alacağım yönünde ve eski cihazım beyaz(buz mavisi) olduğu için siyah versiyonu olan bu cihazı almak istiyorum. Aldığımda siz bana boştaki orijinal Rami satar mısınız?
Satarım benim için sorun değil 😊. Siz beni etiketlerseniz bu konuya. Yada mail atarsınız. Mail adresim: [email protected].
Bu arada hocam şimdi hatırladım siz hatta bu yüzden konuda açmıştınız. İnşAllah en yakın zamanda sonuçlanır. Tekrardan geçmiş olsun. Kusura bakmayın uzun zaman olmuş, hatırlayamadım.

Son düzenleme:
Satarım benim için sorun değil 😊. Siz beni etiketlerseniz bu konuya. Yada mail atarsınız. Mail adresim: [email protected].

Bu arada hocam şimdi hatırladım siz hatta bu yüzden konuda açmıştınız. İnşAllah en yakın zamanda sonuçlanır. Tekrardan geçmiş olsun. Kusura bakmayın uzun zaman olmuş, hatırlayamadım.
Tamamdır hocam, mail adresinizi kaydettim. İnşallah en kısa sürede sizinle iletişime geçerim. Evet konu açmıştım ama adamlar ne yaptıysam Nuh dedi peygamber demedi, illa masraf yap avukat tut biz o dilden anlıyoruz dediler. Şimdi bekleye görücez ne olacağını

Tamamdır hocam, mail adresinizi kaydettim. İnşallah en kısa sürede sizinle iletişime geçerim. Evet konu açmıştım ama adamlar ne yaptıysam Nuh dedi peygamber demedi, illa masraf yap avukat tut biz o dilden anlıyoruz dediler. Şimdi bekleye görüceğiz ne olacağını.
İnşAllah sorununuz çözülür hocam. Bu işler biraz sabır işi dayanın. Umarım güzel bir sonuç ile yazarsınız buraya tekrardan 😊.

Geri
Yukarı