Nitro AN515-44 vs. ROG STRIX G512LV-HN267

Robin7

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam.
İki Gaming notebook arasında kaldım. Önceliğim gerçekten F/P olan üründür.

Ara sıra oyun oynayan birisiyim genellikle mühendislik ile ilgili programlarda kullanacağım
Kafama takılan diğer bir husus ise sadece ekran kartı için ASUS tarafına 4000TL vermek mantıklı olur mu?

Herkese selam.
İki Gaming notebook arasında kaldım. Önceliğim gerçekten F/P olan üründür.

Ara sıra oyun oynayan birisiyim genellikle mühendislik ile ilgili programlarda kullanacağım
Kafama takılan diğer bir husus ise sadece ekran kartı için ASUS tarafına 4000TL vermek mantıklı olur mu?

ASUS malzeme kalitesi, parça özellikleriyle Acer'ı tokatlar.

rtx 2060'ın daha güçlü olduğunun farkındayım lakin 4000 lira fark vermeye değer mi diye sorguluyorum. asus'uda satın alabilirim lakin mantıklı ve isabetli karar vermeye çalışıyorum
sonuçta kullanım amacımı başlıkta belirttim yeri gelir oyun yeri gelir video editleme işlemlerinde yeri gelir yazılım geliştirmede kullanacağım.
bu arada asusta webcam yok.

rtx 2060'ın daha güçlü olduğunun farkındayım lakin 4000 lira fark vermeye değer mi diye sorguluyorum. asus'uda satın alabilirim lakin mantıklı ve isabetli karar vermeye çalışıyorum
sonuçta kullanım amacımı başlıkta belirttim yeri gelir oyun yeri gelir video editleme işlemlerinde yeri gelir yazılım geliştirmede kullanacağım.

Almışken 2060 al, sonra pişman olursun eğer almazsan.

Almışken 2060 al, sonra pişman olursun eğer almazsan.
1650Ti'da iş görmez mi? çoğu oyunu 1080p high mod'da açabiliyor sonuçta arada 4000 tl gibi bir fiyat farkı gerçeği var ki acerin soğutma sistemi çok çok başarılı çeşitli kanallar üzerinden videolar izleyince cpu sıcaklığı çok düşüktü

1650 Ti'da iş görmez mi? Çoğu oyunu 1080P High Mod'da açabiliyor sonuçta arada 4000 TL gibi bir fiyat farkı gerçeği var ki Acer'in soğutma sistemi çok çok başarılı çeşitli kanallar üzerinden videolar izleyince CPU sıcaklığı çok düşüktü

Hocam daha uzun ömürlü olur RTX2060, hem biri ROG laptop diğeri Nitro laptop ve Linux kurulu geliyor. ROG'un tek eksisi 8 GB RAM aldıktan sonra takviye yapabilirsiniz.

Hocam daha uzun ömürlü olur RTX2060, hem biri ROG laptop diğeri Nitro laptop ve Linux kurulu geliyor. ROG'un tek eksisi 8 GB RAM aldıktan sonra takviye yapabilirsiniz.
ikinci bir eksi ise solak olanlar için 3 usb girişi de solda ben mouseyi solla kullandığım için kablosu aşırı rahatsızlık verir :D :D

Geri
Yukarı