ASUS ROG STRIX G513IE-HN065 nasıldır?

Bu kasa TUF'un 2022 de güncellenmiş sürümü diye biliyorum ama ne olursa olsun ROG kadar kaliteli olmaz.
22 000 seviyesine çıkarsa ROG tarafındada benzer bir cihaz alabilir.

Hocam bilemiyorum fakat TUF kasalarından soğudum artık 2 defa değiştirmeme rağmen çok zorluk çıkarttı bana belki bu model ile de alakalı olabilir.

Sorularına bilgim kadar cevap vereyim.
1-evet 3060 çok daha yüksek performans gelir bu fiyata 3060 laptop bulabilirsiniz ama ben bu üründen önce 3060 bir laptop kullandım ve o kadar sıkıntılar yaşadımki iade edip bu laptopbu aldım yani bana göre 3060 ekran kartlı dandik laptop kullancağıma daha düşük donanımlı kaliteli mal kullanmak daha iyi.

2- evet işlemcisi 3 nesil öncesi ama ben şu anlık işlemci konusunda pek sıkıntı yaşamadım ileriki zamanlarda daha belli olur.

3- FPS oyunları için( CS:GO, Valorant) için gayet yeterli bir güce sahip ben AAA oyunlar oynamama rağmen bir sıkıntı yaşamadım.

4- yanlış bilgi almış olabilirsiniz bu cihaz 144 Hz bir ekrana sahip ve Valorant CS:GO gibi oyunlarda 300 üzeri FPS görür müsün bilmem herhangi bir test yapmadım ama 200 üzeri FPS alırsın diye düşünüyorum.

Genel deneyimim:
Laptop görüntü açısından çok güzel bir görüntüye sahip malzeme ve ekran kalitesi çok iyi ve kullandığım diğer laptoplara göre çok daha iyi bir soğutması var Valorant CS:GO gibi oyunlar için gayet iyi performans verebiliyor şarj ömrü ise çok uzun tavsiye edebileceğim önereleceğim bir laptop.
Ek bilgi 80 watt Max 95 watt ekran kartı bulunmakta.
Önceden kullandığım laptop buydu ve aşırı sorunlu bir model asla önermem.

Bende de aynı laptop dan var ama Valorant da 80-100 arası FPS alıyorum anlamadım gitti.

Geri
Yukarı